Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább, ha az exem kérdéseket hagyott bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 hónapig ismerkedtem a volt párommal majd, találkoztunk.


Tudom nemsok idő, de 2 hónapot voltunk együtt ami jó volt, nem vitatkoztunk, a szex is működött köztünk.


Családbemutatás is megvolt az ő kérdésére, mert én még korainak véltem, de ràbeszélt.


A szülei szimpatikusnak tartottak, anyum is őt.


Volt egy balesetem sietett hozzám a kórházba, mindig kedves és figyelmes volt.


Még egy nyaralásunk is volt, beszélgettünk az őszi terveinkről, de miután vége lett a nyaralásnak, utána kezdett megváltozni hirtelen.


1 hét alatt kifordult magából, nem találkoztunk, alig írt, majd egy nap meguntam, és felhívtam.


Kérdéseimre nem tudom válaszok, megcsalást tagadta, azt mondta állandó éjszakába került így nem tudunk találkozni, sajnálja az egészet, de nem tudja megoldani.


Kérdeztem a szakítást először vonakodott utána azt mondta idő kell neki, jobb lesz így.. Gondolom így akarta kierőszakolni a szakítást.


Minap láttam, hogy törölve lettem ismerősei közül, mai poszt alapján strandon van.


Őszintén bennem még vannak kérdések, mi ez a hirtelen változás, miért egy kamu történettel állt elő, még szakítani sem volt képes, és már tovább is lépett..


(én vagyok a lány)


2019. aug. 19. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg személyesen felkeresni őt, hátha akkor válaszol.

Nagyon sajnálom, ez nem túl fair tőle

2019. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt volna semmi, ha esetleg őszinte. De legalább annyit mondhatott volna, hogy mi volt a baja. Te biztos nagyon megszeretted, de ő láthatóan nem volt így. Ennek sok oka lehet. Én nem hiszek abban, hogy egy harmadik személy okozza a fő bajt. Ott már feléd nem volt igazi ragaszkodása, egy másik személy max csak ráerősít erre, de alapvetően is baj lehetett.


Tudom nem segít, de ő vesztett többet, mert te valószínüleg megkedvelted, és folytattad volna. Ezt ne minősítésnek fogd fel, nem voltál hibás. Vannak akikért akármit tehetsz, ha bennük nem váltja ki azt amit kell... viszont akivel meg van a harmónia, ott meg nem kell erölködnöd, elengedheted magad. Ez egy jónak ígérkező próbálkozás volt, ne szegje kedved a kudarc... :)

2019. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nem lesz túl tapintatos, de vagy csak szórakozott veled az elejétől, vagy egy fellángolás volt, ami most elmúlt és nem akar még ilyen szinten se beleállni a dologba hogy ezt közölje veled.


2 hónap tényleg nem sok idő. A nyár még nem ért véget, használd ki, menj el te is szórakozni, strandra, stb, van még rengeteg jó pasi. Ne ezen rágódj, mert ez az ember nem ér annyit. Gyerekes így lelépni, szó nélkül, és az ilyen ember nem venne téged most se komolyan, ha személyesen eléállnál. Még talán ki is nevetne, ha látná hogy ez neked fáj. Ne foglalkozz vele.

2019. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem egy városban lakunk, általában ő jött hozzám, mert volt kocsija. Nincs időm mert dolgozom, szakítás óta túlórát is vállaltam terelni a gondolataimat. Meg ezzel csak magam aláznám meg, zaklatónak gondolna, annyit meg nem érdemel meg.


Amikor felvetettem neki a 19,20.át mint szünnapot arra is azt mondta a házat teszi rendbe máskor nincs ideje, de ez is kamu volt. Pedig még a nyaraláson 20.ára közös program volt a terv.


Ez van így jártam, köszi a választ!

2019. aug. 19. 18:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakítás előtt egy nappal még azt írta szeret :D de valószínű tényleg arról lehet szó, hogy nála nem alakultak ki a dolgok, vagy csak fellángolás lehetett. Pedig a családja, hogy mondta milyen jó ember :)
2019. aug. 19. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy hogy a családja mit mond, a családja nem ő, hanem ő, ő önálló élete és gondolkodása van. :) elsősorban ne magad hibáztasd és ne menekülj magad elől. Éld meg azt a csalódást és a fájdalmat ami benned van mert akkor így benned marad és feldolgozatlan marad, utána lezárhatod és mondhatod hogy ez megtörtént, de többé nem én vagyok.
2019. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Beparázott, hogy valami komoly kezd kialakulni.
2019. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kéz, privát levelekre is válaszoltam. 7-es ez volt az én gondolatom is,(vagy az új nő), de tudta hogy nem kalandot keresek ő is mondta, hogy komolyan gondolkodik, aztán tessék :D
2019. aug. 19. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok


Nálam is kb így szakított egy exem. Egyik nap még szeret és velem akar lenni, pár hétre rá szakít. Nálunk is ő ajánlotta a családbemutatást, utána meg már ez is "túl korán" volt. Ezekre sajnos nincs épeszű magyarázat. Közben jönnek rá, hogy ez nekik még sok, nem akarnak még felelősséget vállalni.

2019. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj telefonon egy magyarázatot kérni tőle, hogy tovább tudj lépni.
2019. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!