Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most beszólás volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most beszólás volt?

Figyelt kérdés
Párom és köztem nagy a korkülönbség. Én 26 éves vagyok, párom pedig 47. Nagyon friss még a kapcsolat. Korábban nem volt ennyivel idősebb párom, nem is tartom magam apakomplexusosnak. Mikor beszélgettünk, akkor kérdezte, hogy nekem ugye az a fontos hogy egyenlő partnerek legyünk és mindent meg tudjunk beszélni. Ezzel meglepett és mondtam neki hogy szerintem mindenki ilyen párkapcsolatot akar, sőt ez lenne a normális. Mire ő azt mondta hogy nem mindenkinek ugyanazok az igényei, sok az apakomplexusos nő és az anyakomplexusos férfi. Aztán utána mikor látta hogy csodálkozom, akkor rávágta, hogy én nem olyannak tűnök, de nem tudom mi volt ez. Burkolt beszólás?

2021. aug. 26. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
FÉRFI, nem hülye. Nyilván tisztában van vele, hogy nem csak a szerelem miatt vagy vele.
2021. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ilyen helyzetekben az emberek miért nem kérdezik meg a párjukat, hogy mire gondolt pontosan? Miért vadidegenektől várják azt, hogy kitalálják mire gondolt a másik?
2021. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt kombinációnak hívják. 😐
2021. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondom kommunikációnak hívják.
2021. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezdődik már az elején mindent félre értessz meg bele látsz dolgokat.
2021. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább volt puhatolózás a részéről, hogy nálad vajon lehet-e erről szó.
2021. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira egyenrangu kapcsolatokra hajtana akkor keresne magának felnott önállo nőt a saját korosztalyaban.


Valszeg inkabb attol tart h leakarod húzni kihasználod aztan tipli.

2021. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!