Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többen is megjegyezték, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen is megjegyezték, hogy a barátom nem helyes. Hogyan reagáljak ezekre a beszólásokra?

Figyelt kérdés

Eleinte a szüleim is megjegyezték, hogy nem helyes a barátom, meg sovány is. Nagyon rosszul esett akkor is. Ma ebédidőben gyorsan összefutottam vele egy gyors kajára, visszavitt a munkahelyemre kocsival, ezt látta az ablakból a főnököm. Mikor felmentem az irodába, elkezdi, azt hitte, hogy komolyabb barátom van, mert ez a fiú olyan mint egy kislány. Csak néztem... Mert sosem szokott senkire megjegyzést tenni, abszolút nem rosszindulatú. A barátom is mindig mondja magáról, hogy ő nem helyes és nem érti miért vagyok vele.

Én teljesen átlagosan nézek ki. Nem gondolom, hogy ronda lennék, de azt sem, hogy egy szépségkirálynő. Viszont borzasztóan rosszul esik, hogy akárki meglátja őt először, mindig ez a reakció. Mit lehet mondani erre?

24N


2019. márc. 29. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell különösebben reagálnod semmit ilyen felszínes emberek véleményére. Meg kell mondani hogy te tiszta szívvel szereted és nem a külső alapján választasz partnert.
2019. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Probald meg viccesen felfogni es mondd meg nekik, hogy nem az o baratjuk, nem nekik valasztottad, hanem a tied.


43F

2019. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Íme a bizonyíték, hogy egy nem jóképű pasinak is lehet barátnője.


SIKERTELEN PASIK!


Ezt mivel magyarázzátok? Hogy gazdag?

2019. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon durva, hogy a főnököd a magánéletedbe belepof*zik. Én elgondolkodnék egy munkahelyváltáson a helyedben.

A szüleimnek annyit mondanék, hogy "majd szólok, ha ez ügyben érdekelni fog a véleményetek".

2019. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Nagyon jókat írtatok! Kár, hogy nem korábban írtam ki a kérdést. Sajnos én mindig elszomorok, ha ilyeneket mondanak róla. Igen szeretem őt!

Igen tudom, hogy sovány, de nem tud hízni. Emiatt pedig valakit piszkálni teljesen felesleges.


Ja és nem gazdag. Nem kell felhozni ezt a témát, plusz nem is ide tartozik. Átlagos fizetése van mindkettőnknek. Neki van egy régebbi kocsija. Nekem kocsim sincs.

2019. márc. 29. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek tapintatlanok. Vagy gonoszak. Nem kell ezzel foglalkozni, azzal kell, hogy tiszta szívből szeretitek egymást.
2019. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor még jó, hogy nem neked kell tetszen"
2019. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy nekem kell tetsszen, nem nekik.
2019. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nagyon kedvesek vagytok!


Pont az bosszant, hogy én sosem mondok ilyet senkire. Holott nem minden ember szép ezzel tisztában van mindenki. Úgy vagyok vele, ha valaki boldog a másikkal, akkor az az ő dolga. De ez a mai beszólás nagyon szíven ütött. :( El sem mertem mondani a barátomnak.

2019. márc. 29. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod neki, szimplán csak tojd le.
2019. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!