Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a nőknek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 19:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
78%

Nekem most tényleg a nagyon sztereotipikus bajom van. Nem csak a hormonhullámvasút miatt, hanem mert úgy általában már szeretném, ha nem jönne meg. Szóval ülök itthon a férjemmel, nézzük az érzelmes sorozatokat és bőgök minden jeleneten, ahol kisbabákat mutatnak.


Neked most éppen mi bajod van? :D Leszámítva az incelezést a kérdésed alatt (fyi: én nem gyűlölöm az inceleket, csak sajnálom őket, ez nem tudom, mennyivel jobb vagy rosszabb).

2021. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

32: Az előző oldalon válaszoltam.


Neked orvos kell, kezeltesd magad.

2021. aug. 27. 21:11
 33/44 anonim ***** válasza:
78%

"De nem gondoljátok nők, hogy ha mindenkivel emberként viselkednétek, akkor az általatok szidott férfiaknak nem lenne okuk kritizálni titeket?"


Az itteni utálkozó férfiaknak pont az a bajuk, hogy emberként van velük bánva, nem férfiként, és nem esik mindenki térdre, hogy azonnal leszopjon titeket.

2021. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
89%

LOL

a nők idegbajosak, morcosak, vérzik az orruk, buták, lyukak, munkanélküliek, drogos takarítók: tök oké

hányok az ilyen hulladékoktól: tööörlééés 💩😂

Ez a gyk.

2021. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező vagy hülye vagy egy provokátor. Szerintem az utóbbi. Nagyon is jól tudtad, hogy ellepik majd a kérdést a nőgyűlölő incelek és vita lesz generálva, valszeg ezt is akartad. :) Gratulálunk! 🙂👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻
2021. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
32%

"Régóta feltűnt, nem csak nekem, gondolom másoknak is, hogy amikor nőket éri kritika ezen az oldalon, a nők rendkívül indulatosan reagálnak rájuk, nagyon idegesek lesznek a női válaszolók. Mi lehet ennek az oka, miért lesznek ennyire idegesek egyes nők?"



Foleg azt birom, amikor az inceles topikok elmennek 6-800 valaszig.... De ugye a noket nem erdeklik az incelek, csak a Langolo Szivek es a kisbabas jelenetek, es amugyis csak 2-3 luzerrol van szo, szerintuk 🤣


Tehat tudjak ok, hogy baj van, es nem "csak" 2-3 emberkerol van szo, hanem annal joval tobbrol, amely monoton novekedo tendenciat mutat, aztan probaljak "szeliditgetni" a problemat, amit kitermeltek :)



37F incel

2021. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
78%

Amugy ezek a pasik megis milyen korokben mozognak, hogy az egyetlen elmenyuk az, hogy a lecsuszott Julika kedves neha, de minden mas no, akinek rendben van az elete, az egy nagykepu bunko pcsa???????

Az igazsag az, hogy a legtobb ember, igen EMBER, AZAZ FERFIAK ES NOK EGYARANT igazan leszarjak te eppen hogy nezel ki es mennyi penzed van.

Volt par igazi luzer, aki tinikoromban ramakaszkodott es egyszeruen nem ertettek, hogy nalam a nem, az nem, ha meg parkapcsolatban voltam meg volt pofajuk osszejaros szexet kuncsorogni. Gondolom pontosan ez az alja reteg irogatja ezeket a gyalazatos kommenteket. En meg eletemben nem lattam olyan pasit, akivel szo szerint az osszes tisztes eletu no bunko lett volna, meg a kevesbe vonzo, de NORMALIS pasiknak is tobb kapcsolatuk volt, kulonbozo csajokkal, de olyat is ismertem nem is egyet, aki az elonytelen kulseje ellenere csajozogep volt.

A szex meg nem jar alanyi jogon, ha tolem elvarod, hogy tisztesseges, kedves no legyek, akkor muszaj raszolgalnod. En sem varom el senkitol, hogy nyisson felem, ha nem szolgalok ra a viselkedesemmel.

2021. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
35: [link]
2021. aug. 28. 01:02
 39/44 A kérdező kommentje:
37: [link]
2021. aug. 28. 01:07
 40/44 anonim ***** válasza:
10%

"A szex meg nem jar alanyi jogon, ha tolem elvarod, hogy tisztesseges, kedves no legyek, akkor muszaj raszolgalnod"



A vezerigazgatoi allas nem jar alanyi jogon, ha a ferfiaktol elvarjak, hogy legyen megfelelo kepzettsege es kompetenciaja az adott iparagban, akkor a noknek is muszaj raszolgalniuk....



37F incel

2021. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!