Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a nőknek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 19:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
26%

A nők érzelmi alapon gondolkodnak, sok mindent ezen a szemüvegen néznek. A férfiak meg racionális alapon. Ez így kellett kialakuljon az evolúció során, mert a gyerekek felneveléséhez érzelem kell, a család fenntartásához racionalitás. Persze lehet mondani egymásra, hogy buta, de aki így látja, az alulmaradott gondolkodású. Mindig lesznek nők és férfia között meg nem értés miatti konfliktusok a nem egyforma gondolkodás miatt, de van az a képesség, hogy megértem, megtanulom, a másiknak hogyan jár az agya bizonyos helyzetekben, és akkor nem kell megbélyegezni a másik nemet, hogy pl minden férfi egy érzelemmentes szemétláda /mert nem azok/ és minden nő csak a pénzre hajt /mert nem így van/. Csak a nem egyforma gondolkodást a buták ezzel magyarázzák.

De ne add fel, kedves kérdező, talán fejlődőképes vagy te is.

2021. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
74%

"A férfiak meg racionális alapon"


:D Ezen jót nevettem :D

2021. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
80%

Nekem jelenleg a "havi" a bajom, a és a vele járó dolgok:

- némi hasfájás

- könnyen fel kapom a vizet

- hasmenés

- és persze a 2-4 óránkénti mosdó látogatas

2021. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
42. Elfelejtik, hogy a düh és harag is érzelem. :D Nem hiába terjedt el a "Kyle" meg a "lyuk a gipszkarton falban" meme.
2021. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!