Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha ezt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha ezt mondaná az exed 10 év után?

Figyelt kérdés

Nekem te voltál az ideális mindenben, mikor megismertelek. Az alakod, a személyiséged..


Ez tíz éve volt. 10 éve 43 kiló voltam 170 centihez, éppen 18 éves, 11.osztályos, és mindenen elsírtam magam, nem volt bátorságom kiállni magamért, olyan halkan beszéltem, hogy mindig szólnia kellett a tanároknak meg másoknak, hogy hangosabban, szűz voltam és szolgálatkész szexuálisan vele, mindent a pasi örömére, akkor leszek jó, minden vágyam volt, hogy elfogadjon valaki, önfeláldozó típus voltam, meg nem mertem rövidujjút hordani, meg ilyenek. 10 év elteltével egy sérült kisgyereknek látom az akkori énem, aki jól tanult és úgy szorongott, hogy szinte bűn, hogy nem jelentette senki az iskolában és nem foglalkoztak vele a szüleim sem.


Na ő már akkor is 30 volt, amiben akkor nem láttam semmi rosszat, mert azt hittem, érettebb vagyok a koromnál, mert már dolgoztam néha és nem találtam a hangot a korosztályommal, és hát nagyon jól tanultam, sokat olvastam, tartalmas, mély filmeket néztem, sok házimunkát végeztem a családtagjaimra is, meg ilyenek.. ugye ahogy a tinik gondolják, hogy ők bizony érettebbek, pedig valójában sérültebbek, azért lógnak ki.. persze az én eszem is megjött idővel, de akkor nem is tudtam ilyesmiről..


Most meg ugye eltelt az a 10 év, én meg csak csodálkozok, hogy tarthat még mindig ott egy negyvenes férfi, hogy egy viselkedésre, kinézetre gyerekre gerjed és gerjedt akkor..


Jelenleg úgy gondolom, hogy nem volt rendben a viszonyunk, és a pasi beteg, hogy "felszedett", és ahogy felszedett, valami komoly gond van vele, ahogy ugye velem is volt, csak máshogy. Úgy érzem áldozat voltam.


Most, hogy majdnem 30 vagyok, látom a sok kis 18 évest, és MIND annyira gyerek.. Még az átlagosak is.. Kb 5 éve érzek így, 23 évesen kezdtem máshogy látni a dolgokat.


Te megmondanád neki, mit gondolsz róla és az egészről?


2021. aug. 27. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne gondold túl, ez a duma csak arra van hogy beimádkozza magát a bugyidba. Semmi több.
2021. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem hinnem, h aldozat voltal. Inkabb arrol lehet szo, a korban hozzaillo, nagyobb szaju lanyok nem mert probalkozni, mert nem volt eleg onbizalma/penze. Ugy gondolta, h veled elobb agyba kerulhet.

Meg aztan sok pasinak jon be

2021. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
87%
Nevetnék, mint a fakutya.
2021. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekelne. Ha korábban kihasznált, most már felnőttem, mit kezdenék egy 50es férfival 30 évesen? Tetszel neki, hiszen hozzá képest fiatal, hamvas vagy és le akar veled feküdni. Ne gondold túl, más nőknek is ír hasonlókat.
2021. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
En 167 centisen 48 kiloval lettem veszelyesen alultaplalt. Nagyon vekonyak a csontjaim es nem vagyok izmos. A 170 cm-hez 43 kiloval nem olvasom tovabb.
2021. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Mi igaz a sztoribol, tisztazd. Ez a kilo, ez a magassag mi? Koncentracios taborban voltatok?
2021. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor elolvastam, de még mindig nem értem, hogy ebből mit akarsz. Nyilván egy 18 éves tapasztalatlan lányt egy 30-as férfi simán megvezet. Látod az előttem író seggfejeket, mint 2-3-as; férfi nemi szervekkel tele a világ, nyilván nekik említésre sem méltó. Hacsak nem csatak részegen írtak ilyen fa@zságot, nekik is baromi gyorsan elnézést kellene kérni!

Igen kihasználtak, valószínűleg nem fog bocsánatot kérni, de ha jól esik nyugodtan küldd el melegebb éghajlatra.

2021. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egész más, ha egy tininek ennyi a súlya! Másik kategóriában van egy 160 centis 35 kilós 10 éves lány.


Nem volt kirívó a súlyom, voltak még vékonyak az osztályban, volt egy 45 kilós lány, meg sokan voltak 50 alatt, sőt, a fiúk is nagyon véknyak voltak! Nem látszottam betegnek, de az biztos, hogy semmi nőies nem volt bennem, olyan voltam, mint egy nagyra nőtt 9 éves.


Ja, lehet csak meg akar dugni(biztos, hogy meg akar dugni), de én azért elhiszem neki, kinézem belőle,hogy élete vonzalmának tárgya egy cérnavékony, gyerektestű, gyerek személyiségű sérült gyereklány. Ő tipikusan az irányító, erőszakosan és okosan manipulálva eléri amit akar fajta, a többi kapcsolata is mind nagyon vékony, gyerektestű, fiatalabb lányokkal volt. Őszintén úgy gondolom, hogy veszélyes, aki a nehéz helyzetű fiatalokra hajt, aztán a maradéknál annyira nem próbálkozik, de azért bedob ilyet, hátha csurran cseppen egy kis potyaszex(még vékony vagyok, de már nem annyira).

2021. aug. 27. 23:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben igazad van. Az exem apja volt ilyen, konkretan kinyogte egyszer reszegen, hogy ot felizgatja a fiatal lanyok artatlansaga. Eleg undorito, pedig a felesege egy dus, hosszu haju dogos, latinos kinezetu (nem roma) no volt, aki szules utan is jol tartotta magat, szoval igazan gerjedhetett volna ra.
2021. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
32%
Konkrét válaszom férfiként ez lenne: "Tényleg? Én meg a Mikulás vagyok nyári szabadságon!"
2021. aug. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!