Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha ezt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha ezt mondaná az exed 10 év után?

Figyelt kérdés

Nekem te voltál az ideális mindenben, mikor megismertelek. Az alakod, a személyiséged..


Ez tíz éve volt. 10 éve 43 kiló voltam 170 centihez, éppen 18 éves, 11.osztályos, és mindenen elsírtam magam, nem volt bátorságom kiállni magamért, olyan halkan beszéltem, hogy mindig szólnia kellett a tanároknak meg másoknak, hogy hangosabban, szűz voltam és szolgálatkész szexuálisan vele, mindent a pasi örömére, akkor leszek jó, minden vágyam volt, hogy elfogadjon valaki, önfeláldozó típus voltam, meg nem mertem rövidujjút hordani, meg ilyenek. 10 év elteltével egy sérült kisgyereknek látom az akkori énem, aki jól tanult és úgy szorongott, hogy szinte bűn, hogy nem jelentette senki az iskolában és nem foglalkoztak vele a szüleim sem.


Na ő már akkor is 30 volt, amiben akkor nem láttam semmi rosszat, mert azt hittem, érettebb vagyok a koromnál, mert már dolgoztam néha és nem találtam a hangot a korosztályommal, és hát nagyon jól tanultam, sokat olvastam, tartalmas, mély filmeket néztem, sok házimunkát végeztem a családtagjaimra is, meg ilyenek.. ugye ahogy a tinik gondolják, hogy ők bizony érettebbek, pedig valójában sérültebbek, azért lógnak ki.. persze az én eszem is megjött idővel, de akkor nem is tudtam ilyesmiről..


Most meg ugye eltelt az a 10 év, én meg csak csodálkozok, hogy tarthat még mindig ott egy negyvenes férfi, hogy egy viselkedésre, kinézetre gyerekre gerjed és gerjedt akkor..


Jelenleg úgy gondolom, hogy nem volt rendben a viszonyunk, és a pasi beteg, hogy "felszedett", és ahogy felszedett, valami komoly gond van vele, ahogy ugye velem is volt, csak máshogy. Úgy érzem áldozat voltam.


Most, hogy majdnem 30 vagyok, látom a sok kis 18 évest, és MIND annyira gyerek.. Még az átlagosak is.. Kb 5 éve érzek így, 23 évesen kezdtem máshogy látni a dolgokat.


Te megmondanád neki, mit gondolsz róla és az egészről?


2021. aug. 27. 22:25
1 2
 11/15 harebell ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy utólag mit gondolsz a kapcsolatotokról meg erről a kijelentéséről, de nem hiszem, hogy bármit is változtat. Amúgy igazad van, nem százas, ha ez számára a "nőideál", de nem tudsz ezzel mit kezdeni. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2021. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

1-esnek igaza van!


ez csak egy szokásos picsogós bla bla.

2021. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen viszonyban vagytok jelenleg egymással, de én olyan emberrel, akiről ezt gondolom, szóba se állnék kábé, nemhogy hosszasan fejesek ki neki ilyen dolgokat. 10 év régen volt, tovább kell lépni.

Az mondjuk kicsit más, ha olyan helyzet van, hogy kénytelenek vagytok összefutni mindig, pl közel laktok, közel a munkahely, stb. Úgy már talán megéri tisztázni.

2021. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom megítélni, hogy egy kizsákmányoló kapcsolat volt-e a tiétek, de te annak érezted, és el is fogadom, hiszek neked.

De azt azért nem árt tudni, hogy teljesen természetes, ha egy 30-as férfinak a vékony, törékeny alkatú lányok az ideálja. Van, akinek a nagy mellű, kerek fenekű lányok jönnek be, másnak a védelmezhető törékenyek.

Az nem jelent semmit, hogy halk szavú voltál, vagy zárkózottabb az osztályban. Sokan még 40 évesen is nehezen oldódnak fel társaságban, szoronganak, mégis van párkapcsolatuk.

Van sok nő, aki "apa típusú" férfiakkal keres kapcsolatot. Sőt, a legtöbb szóba se áll nálánál gyengébb testalkatú férfival. Egy fokig ez sem beteges dolog.

A férfiak között is vannak, akik atyáskodó fajták, és egy 30-as nőnél ez nehezebben kivitelezhető, mint egy 18 évesnél, de ez sem kizárt!

Természetesen beteg dolog a pedofília, de azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára, egy 18 éves lány lehet naív, de már nem gyerek! Biológiailag semmiképpen! Nem véletlenül ez a jogi felnőttkor kezdete.

Annak is van oka, hogy te 18 évesen belementél egy kapcsolatba a 30 éves exeddel. Esetleg neked is vonzó volt az illető, de ezt nem tudhatom. Lehet, hogy becsapott, hazudott neked. Képzeld, a férfiak jelentős része hazudik, becsapja a 28, 38 ,48 éves nőket is.

18 évesen pedig nem csak a 30 évesekkel szoktak készségesek lenni a lányok, hanem a 18, vagy 17 éves fiúkkal is, mert kíváncsiak, újdonság még a szexualitás, stb.

Nem láttam a kinézetedet, de azért egy 18 éves már nem úgy néz ki, mint egy gyermek, ott nagyon súlyos hormonális problémáknak kell lennie. Attól még, hogy valaki extra vékony, laposak a mellei, kicsi a feneke, még nem néz ki gyereknek, csak vannak ilyen testalkatok. Ez genetika. Ettől még nem lehet valakit gyermekekhez való vonzalommal vádolni, pedig ezt olvasom ki az írásodból.

A helyedben megmondanám neki, hogy kihasználva érezted magad ebben a kapcsolatban, és nem lehet köztetek semmi a továbbiakban. Ez így korrekt.

2021. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1-es megmondta a lényeget.


És hogy te mit reagálj rá? Ha olyan típus vagy, aki nem liheg bosszúért, akkor semmit. Ha bosszút akarsz állni, mert úgy érzed, kihasznált, hülye volt, stb. akkor mondd el, amit itt leírtál.


Nekem az első komoly exem a mai napig elmondja, hogy milyen csodálatos nő vagyok, hogy csak velem lenne, ha tehetné (tényleg nincs neki nagyon sok éve senki), stb. Nem érdekel. Nem bánt velem jól (egy idő után, mert eleinte nagyon is). Így járt. Így jártunk.

2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!