Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők!Ti ki állnátok valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Ti ki állnátok valahogy az párotokért egy verekedésben?

Figyelt kérdés

Sok palitól hallottam már milyen tökös gyerek,hogy ő bárkinek neki menne az párjáért.

Na de mi újság nőknél?

Nők mire hajlandóak a palijukért?

Mondjuk menne az verekedés,mit csinálnátok?



#Önvédelem,pasi,nő, párkapcsolat,szerelem
2021. aug. 28. 01:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
10, akkor, ha esetleg megtámadnak az utcán, akkor mondd majd meg nekik, hogy intelligens ember nem verekszik, és sétálj el onnan simán-lazán. A sok idióta, veled együtt, mind azt hiszi, hogy csak és kizárólag a fizikumnak van szerepe az önvédelemben, pedig a robbanékonyság, gyorsaság, és a test érzékeny pontjainak támadása ugyanilyen fontos. Ja, meg az sem feltétlenül igaz mindenkire, hogy nincs olyan fizikuma, hogy megvédje a hímnemű párját. Úgy látszik, eddig neked csak fotelforradalmár tarhonyamariska nőid voltak, akik egy bunyóban simán sz@rban hagytak volna.
2021. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Nő vagyok. Meglepő, hogy ez nem esett le abból amit írtam. Nincs bajom azzal, ha egy férfi meg tudja védeni magát, de valljuk be, ritkán van erre szükség ha normális körökben mozogsz. Én viszont nő létemre nem vagyok hajlandó verekedni. Próbálkoztam küzdősporttal de semmiféle erőt nem tudtam belvinni az ütésekbe, pedig nem vagyok gyenge ha emelni, cipelni kell. Nincs bennem semmi agreszió emberekkel szemben. Nem vagyok tarhonyamariska, az intelligens párbeszédben hiszek. Ha egy férfi megtámad, úgysem tudom megvédeni magam, még a küzdősportos csajoknak is mindig azt mondják, inkább fusson el ha azt látja, hogy nagydarab a támadó.
2021. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12, aki "normális körökben mozog" azt is megtámadhatják az utcán pl. Hát, ha nem vagy hajlandó verekedni, akkor ezt majd közöld, ha esetleg megtámadnának. Intelligensen párbeszédelj vele, hátha meghatja. Nem kell, hogy agresszió legyen benned ezektől függetlenül. Az viszont hiba, hogy úgy gondolkodsz, hogy úgyse tudnád megvédeni magad. Mondd majd el ezt is, ha mgtámadnának, hogy keressen mást, mert bár benned van erő, de úgysem tudod magad megvédeni. Az az akkori edződ hibája volt, hogy nem tudtál az ütéseidbe erőt vinni, de azért szerencsére nem mindenki van így. Én pl tudok, ja meg rúgni is.
2021. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De én nem akarok állat módjára viselkedni. Amúgy meg 44 éves vagyok már, fiatal koromban egyedül jártam mindenhová, sokszor késő éjszaka , és sosem támadtak meg. Most meg már nem járok sehová este. Fényes nappal csak nem kell verekednem az utcán. Örülök, hogy te mindent (is) tudsz, de ismerek fekete öves karatés nőt aki ugyanúgy azt mondja, hogy egy utcai verekedésbe nem szabad beleállni hanem el kell futni, ha lehet. És nem gyáva és versenyekre is jár.
2021. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az önvédelem mióta állat módjára való viselkedés? Hirdesd csak bátran, hogy öreg vagy, nem tudod magad megvédeni, mert az amúgy is állat módjára való. Meg a többi bölcsességedet még.
2021. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 Szerintem te meg inkább agyra gyúrjál mert semmit sem sikerült megérteni abból, amit mondtam.

Nem az önvédelem az állat módjára viselkedés hanem maga a verekedés.

Amire szerencsére soha nem volt szükségem. Az életkorom beismerése pedig nem azt jelenti hogy azt hirdetem, hogy öreg vagyok, ugyanis nem vagyok öreg. Mindegy, hagyjuk mert a butaságodtól kiolvad az agyam.

2021. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Agyra is, meg testre is gyúrok, bármilyen hihetetlen.

Te vagy a buta, de ami a fő, hogy még közhírré is teszed :) Jót röhögök az ilyenféléken.

2021. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!