Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem vagy úgy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem vagy úgy minden nő esetén ha folyton szívességet kér egy bizonyos pont után ha szexet kerek cserébe szemétláda vagyok?

Figyelt kérdés

Segíteni segít az ember fuvar.neha pénz vagy programokra elvinni egy nőt, szabadidőm is feláldozhatóm


De baleknak érzem magam ha rendszeresen jutalom nélkül segítek

(. 1-2 alkalom persze nem de hanem rendszeres kihasználás esetén igen )


De ha szex is van akor bármennyit segítek szívesen


Ti férfiak hogy vagytok ezzel szex nélkül is adtok rendszeres korlátlan segítséget nem rokon lánynak szex nélkül?


Most az hogy kinek van párja kinek nem mellékes.

Exemmel ezt csináljuk szerintetek isszonyat szemét vagyok?



2021. aug. 28. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha neki is megfelel így, akkor nem vagy szemét.
2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A szex nem fizetőeszköz. Igen, az vagy. Akkor ne segíts.
2021. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van párja de ezt csináljuk kb mintha a személyi prostim lenne igazából nagyrészt fuvarert nem akar sétálgatni.


Palija még messze dolgozik.


Én igyekszem minél többször én akár minden nap csinálnám 😀 O meg korlátoza azért most minden nap volt 4 napig de heti 1 be ment bele ameg egyedül van.

2021. aug. 28. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy.
2021. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig a szex univerzális fizetőeszköz 15 20 e közötti értéket képvisel egy rendes helyel rendelkező átlag 18 40 közötti nő esetén napjainkban Magyarországon.
2021. aug. 28. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

ja, valoban pont ugyanaz elvinni valakit a munkahelyeig, mint nokent hagyni valakinek, akihez nem is vonzodsz, hogy megdugjon.


ha ugy erzed, kihasznalnak es nem akarsz segiteni, mondd azt, hogy ‘ne haragudj, tobbet nem tudok segiteni ebben’, ne pedig szexet kerj. gyomorforgato a gondolkozasmodod, hogy egybol a szexre fajna a fogad, ahelyett, hogy pl. elkerned a benzinpenzt vagy te is kernel tole cserebe mas, hasonlo jellegu szivesseget.


de vesd csak fel az otletet nyugodtan, garantalom, hogy nemhogy szivesseget nem kernek majd, de szoba se állnak veled tobbe.

2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
15-20 ezerert meg prostit se talalsz, nemhogy rendes not. tudod ki fogja neked odaadni a testeet egy fuvarert vagy polcfelfurasert cserebe. akkor inkabb hivnek taxit/szerelot.
2021. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: AZok prostik. Ha te prostiként kezeled a nőket, ne csodálkozz, hogy senkinek nem kellesz.
2021. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Exemmel ezt csináljuk már most is

Azért nem igaz hogy nem lehet ilyet találni.


Jó nyilván idegen lánnyal másabb O vele 3 évet voltam együtt bízik bennem azért konyebb a dolgom

2021. aug. 28. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Az exed egy ribi aki csalja a messze dolgozó (de nyilván nálad jobb) pasiját. És még szívességeket is kér tőled. Idegen nőkkel azért vigyázz, nem mindenki ribi.
2021. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!