Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem vagy úgy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem vagy úgy minden nő esetén ha folyton szívességet kér egy bizonyos pont után ha szexet kerek cserébe szemétláda vagyok?

Figyelt kérdés

Segíteni segít az ember fuvar.neha pénz vagy programokra elvinni egy nőt, szabadidőm is feláldozhatóm


De baleknak érzem magam ha rendszeresen jutalom nélkül segítek

(. 1-2 alkalom persze nem de hanem rendszeres kihasználás esetén igen )


De ha szex is van akor bármennyit segítek szívesen


Ti férfiak hogy vagytok ezzel szex nélkül is adtok rendszeres korlátlan segítséget nem rokon lánynak szex nélkül?


Most az hogy kinek van párja kinek nem mellékes.

Exemmel ezt csináljuk szerintetek isszonyat szemét vagyok?



2021. aug. 28. 11:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azért nem mondanám ribinek csak érdek ember azt csinálja amihez kedve van mindenkin átgázol az érdekeiért

közös gyerekünk is van és rendőrségi ügyunk amiben én vagyok a rossz O a jó

( jó párszor megvertem mert nem látta el az anyai feladatait, nálam is ugyan ilyen önző rohadék volt persze pénz vagy munka sehol és akkora a szája mint a bécsi kapu.)


Tudom végtelenül elítéltek ezért de van olyan nő aki nagyon megérdemli!!!!

Tudom ez is beteg hogy a vadlommal dugók de ez egy másik kérdés


Nekem megmondta hogy csak fuvar kell neki de akkor már összekötjuk a kellemest a hasznossal

O is elelvez szóval nem 1 oldalú ez a kihasználos szex se.


Ameg kell neki valami addig kedves aztán nem

Én meg szex után vagyok vele kedves és adok neki mindent ez ilyen egyszerű.

vele máshogy nem lehet bánni.

2021. aug. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!