Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek randizni egy emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek randizni egy emberrel, mert 145-ért elmegy tanárnak, és sokan mondják, hogy az ilyen nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon jófej, rettentő okos ember, de megijeszt ez a tény, hogy valóban ilyen megalázó szakmában fog elhelyezkedni francia-német szakos tanárként. Kínosnak érzem kicsit, pedig állítólag iszonyat nagytudású, tehetséges ember,és sokat tanult, de a társadalom véleménye engem is meghatároz.
2021. aug. 28. 14:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
"megijeszt ez a tény, hogy valóban ilyen megalázó szakmában fog elhelyezkedni francia-német szakos tanárként. Kínosnak érzem kicsit, pedig állítólag iszonyat nagytudású, tehetséges ember,és sokat tanult, de a társadalom véleménye engem is meghatároz." - Megalázó szakma, kínos? A társadalom véleménye? Nem, ez a te véleményed. Te nem becsülöd. És így nem lehet egészséges kapcsolatotok.
2021. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanárként már évekkel ezelőtt is elkértem 3500 Ft-ot egy óráért. Ha 2 nyelvvel megtart 4 órát egy nap, akkor az 330-340 ezer/hó bruttóban.
2021. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%
Talan legkozelebb ne ezekre szavazz valasztason. Szerinted ez eleve elrendeles, hogy ennyire elhetetlen egy orszag?
2021. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Aranyaso qrva
2021. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Értsétek meg, én vagyok a férfi, ő a nő, ne k*vázzátok, én voltam a hülye,a bizonytalan. Sok segítő választ kaptam, .s köszönöm! Valóban belegondoltam, és ennek nagyon nem így kellene lenni, hogy egy ilyen szakmával csak ennyit lehet keresni, felháborító...
2021. aug. 28. 20:53
 36/42 anonim ***** válasza:
75%
Ne gondold ezt,és ne próbálj erőltetni semmit. Ha anyagi nehészségetek van /bár nem írtad,hogy közös kasszán vagytok-e/, és Te mindent megteszel,de hiányzik az Ő többlete,biztasd más irányba. De egyébként ne tedd.
2021. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
49%
#32 Ezt úgy mondod, mintha a 340 (224 nettó) bruttó maga a kánaán lenne. Az is csak éhenhalni elég.
2021. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értelek. A 24-es hozzászólásban írod,hogy a barátnődről van szó. A kérdésedben pedig az van,hogy nem mersz Vele randizni. Most akkor barátnőd...és nem mersz Vele randizni? Dobod azért mert kívülállóknak az a véleménye,hogy nem jól van ez így? Érdekes felfogás. Egy kapcsolatnak nem ilyen alapokon kellene nyugodnia.
2021. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nehéz definiálni, hányadán állunk. Randizunk is,meg nem is. Én már sokszor barátnőként vágyom rá,de sajnos rájöttem, hogy nagyon is számít számomra a társadalom véleménye, ezért nem merem őt felvállalni, és most azon gondolkodom, hogy, mikor és miért jutottam ilyen mél
2021. aug. 29. 11:15
 40/42 A kérdező kommentje:
mélyre*
2021. aug. 29. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!