Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen eddig 15 férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eddig 15 férfival feküdtem le. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%
Rajtad áll, hogy sokan érzed e. De mondjuk, úgy is mindegy már, ha soknak érzed. Csökkenteni már nem tudod. De úgy tűnik, hogy normális felfogásod van, és ez az ami végülis számít, nem?
2021. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
8%
8-at kell hazudni, ennyi. És odalesz minden pasi milyen kis szent vagy.
2021. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is az, nem tudom miért lett ennyire nagy divat minél több emberrel dugni. Sokat szexelni eggyel is lehet, én sem vagyok erkölcscsősz, dehogy mai nőkben 1-2 év alatt 20 különböző f**z jár, ez undorító és megmagyarázhatatlan. Mielőtt jönnének a mutogatások, a férfiaknál sincs rendben, S jó magam sem csinálom ezt.


Szép lányok körében az "egészséges szám" már akár a fehér holló.

2021. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
#13 Keresd a magyarázatot az elköteleződni képtelen, kapcsolatban viselkedni nem tudó, ezért folyamatosan leváltott kan bandádnál. És ne gyere a kinézettel, a jóképű és a ronda is ezt műveli. Ha nekik szabad kiprovokálni, hogy mindig új partner után kelljen nézni, akkor a nőknek is megengedett, hogy több partnerrel próbáljanak szerencsét, mire végre találnak valakit, akin nem patkány
2021. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
37%
WoW, ez biza sok.
2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
29%

#13

Tudod az a bibi, hogy leírod, hogy ezen férfiak - S még milyen jó, hogy kitértem rá én nem vagyok olyan S tőlük sem türöm meg - patkányok mert nem maradnak meg senki melett, majd forradalomnak állítod be, hogy bosszúból és kicsinyességből most már ti nők is ugyanolyan patkány módon (k**vaként) viselkedtek. Ezzel le is írtad mennyire indokolatlan ez az undorító divat.

2021. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
16%
Egy életre is sok!
2021. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
30%
Igen.
2021. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
13-as, valahol ezt hozta az élet. Az első kapcsolatom nem volt örökké. A többi jelölthöz majdnem mind úgy álltam hozzá, hogy mint emberek érdekelnek/vonzanak, a többi meg majd alakul.
2021. aug. 28. 22:54
 20/44 anonim ***** válasza:
62%
De ezt írom, nekem nem szimpatikus egy olyan ember, aki ennyiszer téved azzal kapcsolatban, hogy kit enged magához közel, vagy válogatás nélkül, már pedig a szex intim dolog.
2021. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!