Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen eddig 15 férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eddig 15 férfival feküdtem le. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok.
2021. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
39%
Én 25 évesen kb 60-val. Egy prosti pedig havi szinten van ennyivel(vagy többel). Akkor most mi számít soknak?
2021. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
41%
Kb 18 évesen tartottam ennyinél
2021. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
És 32 éves korod előtt mennyivel?
2021. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%

Igen, szerintem az. Nekem legalább is, pedig nem vagyok erkölcscsősz, nagyon szeretem a szexet. De én mindig azt éreztem, hogy akkor őrzöm meg a tartásom, ha nem adom magam oda könnyen bárkinek, nem cserélgetem a partnereimet. Én büszke vagyok arra, hogy nem fordult meg tucat pasi bennem. Pedig igyekezet mindig volt rá.

De te tudod, neked mi a sok meg nem sok. Nem egyforma értékrenddel rendelkezik mindenki.

2021. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Semennyivel, kb egyenletesen eloszlott az eddigi évek során. 19 évesem volt az első alkalom, az komoly kapcsolat is lett, az tartott 23 éves koromig. A maradék 14 az elmúlt 9 évben volt.
2021. aug. 28. 21:35
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, mi számít soknak. Szerintem a körülményeken is múlik, én többre tartok egy olyan embert, aki 20 emberrel volt, mint azt, aki eggyel, de annak hagyta magát megverni vagy megcsalni, mert akkora lábtörlő, hogy nem lépett ki a kapcsolatból. Vagy ha valaki úgy húzza be azt az egy strigulát, hogy szerető meg szexpartner volt éveken keresztül. Vagy épp úgy volt két partnere, hogy az egyiket csalta a másikkal. 😂 Attól, hogy ugyanazzal szexelsz és ezért nem nő az a bizonyos szám, jellemre és erkölcsre lehetsz bőven selejtes...


És ezt úgy mondom, hogy nekem normális körülmények között volt elég kevés partnerem, mert 22 éves korom óta azzal vagyok, akivel együtt összeházasodtunk végül. De az ilyen selejteket nem bírom sem nőben, sem férfiben. Inkább legyen valaki 30 emberrel tisztességes 5 év alatt, minthogy alázza meg magát vagy mást úgy, hogy "csak" 2 emberrel fekszik le a hülye játéka során.

2021. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nekem a legtöbb olyan volt, hogy igazából az egyik többet akart volna a másiktól mindig. Volt hogy én koppantam, volt hogy én voltam, aki nem érzett többet.

Konkrétan szexkapcsolatba sose mentem bele, mert sajnos tudom magamról, hogy idővel kötődnék. Nem nagyon tudok érzelmek nélkül szexelni, idővel lennének. Szóval sokszor rosszul választottam.

Egyéjszakás kaland 1 db volt, ami tényleg csak annyi , aztán soha többet nem láttuk egymást. Mondjuk nekem annyira az nem ment, nem tudtam a fentiek miatt nagyon elengedni magam.

2021. aug. 28. 21:40
 9/44 anonim ***** válasza:
80%
Nincs veled baj, helyén van az eszed és az értékrended és ez számít. Amiatt ne érezd rosszul magad, mert megéled a szexualitásod, nincs már középkor.
2021. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
#5 úgyis mind meghalunk, senkit nem érdekel magadon kívül, hogy hány emberrel szexeltél.
2021. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!