Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen eddig 15 férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eddig 15 férfival feküdtem le. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez határozza meg az értéked, hiába szeretné pár kisfiú ezt elhitetni veled. Nem "menő" sok(kinek mi a sok) emberrel szexelni, de nem is szégyen. Azt csinálsz amit szeretnél, élj ahogy szeretnél. Nekem 30 ez a szám 30 éves koromra és nem bánom, kiéltem magam, már nem is vágyok rá.
2021. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit direkt. Én csak beszélgetni akarok erről. Nyilván mindenkinek más a sok. Aki egy emberrel akar lenni, az is éppoly tisztelendő, mint aki többel akar testiséget.

Szerintem ez a szám akkor "rossz", ha valaki azokat úgy hozza össze, hogy direktbe összetöri a másikat, mert pl elhiteti vele hogy kapcsolatot amary holott skalpot gyűjt.


Aki "akaratlanul" volt több emberrel, mert pl a kapcsolatok nem tartottak örökké, azokat elítélni szerintem nem helyes.

2021. aug. 29. 10:05
 33/44 anonim ***** válasza:
4%

Senki nem akarja elhitetni senkivel:D

Van akinek más az értékrendje. Pl itt picsognak, ha valaki elmegy lelőni bambit, de ha 50 csávóval szexel egy év alatt akkor az baromira rendben van:D


Csináljon azt amit szeretne, de nekem és senki másnak ne kelljen lemenni hídba, hogy milyen frankó is ő mert 30 csávót ült meg és legalább a tiszteletet adja meg, hogy elmondja mennyi is az annyi:) Így mindenki tud válogatni az értékrendjének megfelelően:)

Csak ezt meg ugye baromi nehéz kezelni, ha emiatt nem kell valaki valakinek és ezért inkább megy a kamu az 5 hosszú kapcsolatról.

2021. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem ittenre gondoltam, de általános hogy néhány kisfiú ezalapján határozza meg a nő értéket. Azzal semmi baj nincs, ha valakinek ez nem fér bele, de attól még a nő nem lesz kevésbé értékes.
2021. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
54%

"elítélni szerintem nem helyes."

Senki nem ítél el senkit... Nem fér bele az értékrendbe. Figyelj, ha itt van Eliza a csodálatos lány. Nincs gyerek, gyönyörű és mondjuk 3 idegennyelvet beszél de elvált. Ő sem férne bele az értékrendembe, mert milyen kapcsolatot lehet egy olyan emberrel kezdeni aki egy házasságot max 3 évig gondol komolyan, de lehet, hogy 1 se volt. Ennyit ér a szava?


34

Ahogy általánosan egy nő határozza meg a férfi értékeket vagyis inkább, hogy ő mit értékel egy férfiban. Ha neked a 45-ös kar és a váltóolaj jelenti a férfit akkor neked az, ha a selyeming és a háború és béke akkor az.

Attól, hogy XY-nak a kevés partner jelenti a női értéket attól nem dől össze a világ. Nekem az igazmondás is benne van az értékrendemben és nem csak a nőknél... Ha elején kamuzna 3 komoly kapcsolatot, majd kiderülne, hogy amúgy 30 csávó volt én 3 év után is kidobnám... Igazából nem érdekel, ha valaki nem szeret vagy már nem szeret, de a tiszteletet, hogy elmondja mi a helyzet azt adja meg. Nem kell a másik háta mögött digi dugizni vagy kummantani, hogy 3 ember volt a 30 helyett. Ez pedig kölcsönös...

2021. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
nem az.
2021. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 moozygoo ***** válasza:
71%

Nekem sok, de ahogy a válaszokban látod van akinek nem.

Különböző emberek vagyunk különböző értékrendekkel.

2021. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
44%

Számomra rengeteg, nekem csak 2volt, a 2. pedig a férjem.

Pedig húszonéves vagyok, de nem bírtam volna ennyi pasival összefeküdni.

2021. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

38.

És ha a példádban szereplő illető amúgy nem önszántából vált, hanem a férje akarta mondjuk? Tehát úgymond akarata ellenére lett elvált anyuka, mert amúgy ő az oltárnál komyan gondolta a fogadalmát?

2021. aug. 29. 13:32
 40/44 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ez nekem jött, nem a 38-nak.


Ezek pont olyan dolgok, mint amikor azt mondják, hogy aki kövér az biztos beteg. Nem fogom senkiről se a legjobbat feltételezni, mert nem vagyok barom:D Ismerem az emberi kummantásokat, és baromi kevés ember képes kezelni az igazságot és még kevesebb képes azt mindig őszintén elmondani:D


Ha hiszed, ha nem erre a kérdésre is számítottam. Mi van, ha őt hagyták ott? Mi van, ha a férje meghalt? Mi van, ha a férje iszákos volt/verte stb stb?

Kifogásokat bármiről lehet találni, viszont a lényeg, hogy elvált. Innentől kezdve azt mond amit akar, nem fogok nyomozgatni és nyomoztatni sem senki után. Ha ő vált el, akkor nem tudom minek ment hozzá, hiszen nyilván 1-2 év után azért már valamit leszűr az ember (tőlem miért ne válna el 2 év után?), ha pedig tőle váltak el akkor meg feljön a kérdés, hogy miért?


Persze jöhet a szöveg, hogy ez nőgyűlölő szöveg, stb stb, tőlem ezt nyugodtan bármelyik nő átveheti és használhatja. Ugyan úgy, ők is mondhatják a csávóra aki 100 nőn ment keresztül, hogy nekik nem kell... Erről viszont problémázást annyira nem hallani valamiért, a csávók részéről.

2021. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!