Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen eddig 15 férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eddig 15 férfival feküdtem le. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%
Igazából szerintem ez nem sok. Én 30 vagyok, 5 férfival voltam, de azt is hozzá kell tennem, hogy 19 évesen ismertem meg a férjemet. Előtte pár hónap szinglilétem alatt kapásból becsúszott három. Előtte meg az első kapcsolat. Szóval, gyorsan összejöhet az a 15, ha bevadul egy nő. 😃
2021. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Én nem foglaj nevezni semmi ilyesminek, abszolút jogod van az értékrendedhez. Igazából az intelligens eszmecserét értékesnek tartom.
2021. aug. 29. 18:19
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem sok. De egyébként meg kinek mi köze hozzá? Mennyiben érdekes az, hogy a gyk népe mit gondol? Meg kell nézni más kérdéseket és kiderül, hogy kb fabatkát sem érnek ezek a visszajelzések.

Egyetlen dolog számít: te hogy értékeled magad. Ha neked belefért, ha tiszta a lelkiismereted, akkor minden rendben. Ha te magad sokallod, gondolkozz el rajta, mit csinálnál a jövőben másként.

Ha meg beleszeretsz egy pasiba, és ő is beléd, nem ez lesz a lényeges kérdés, ahogy az sem, neki mennyi volt előtted. Csak az számít, boldogok vagytok-e együtt. Egy kapcsolatban ami számít az a jelen és a jövő, a múlt pont nem.

2021. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Utolsó bekezdésed nagyon szép monológ, de engem mondjuk érdekel a helyzet mert a múltja is sok mindent elmond az emberről.

Én fenntartom a jogot, hogy egy számomra megfelelő emberrel legyek együtt, amibe mind a múlt, mind a jelen, mind a jövő beletartozik.

Amúgy érdekes, de ha a múlt pont nem számít akkor minek titkolja a többség és miért jön az, hogy a múltadhoz senkinek semmi köze?


Ilyenkor megint oda lyukadunk ki, hogy ha szégyenled minek tetted meg, ha pedig nem szégyenled akkor minek titkolod.

Aki értékesnek tart az az 50 partnerrel együtt is értékesnek fog tartani, aki meg nem azzal meg minek húzzátok egymás idejét?

2021. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!