Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom elég jól keres ,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elég jól keres ,de soha semmi drágább dolgot nem kaptam ajándékba, akkor valójában nem gondolja velem komolyan?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az exének drága ékszereket vett, én viszont soha semmit nem kaptam tőle pár testápolón kívül

2021. aug. 30. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy most rajtad torolja meg, hogy elhalmozott valakit, aki viszont már ex azóta.
2021. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez nekem sem esne jól.
2021. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Elsőnek igaza van, én se fogok soha többet senkit elhalmozni mindennel.
2021. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

#3

Csak ez egy ördögi kör. Ha többet nem adsz bele mindent egy kapcsolatba, akkor annak szerinted jó vége lehet?

2021. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
A kettő nem függ össze. Drágább alatt mit értesz? Drágább, mint egy csoki vagy nem vett neked autót?
2021. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Gyűjti a pénzt?
2021. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Én csak ebből nem gondolnék egyből rosszra. Lehet, hogy az exe nagyon kiszúrt vele, ezért most óvatosabb. És nem az ajándék értékétől függ az, hogy mennyire szeret. Ha olcsóból olyat kapsz, ami szerinted snassz vagy nem gondol bele jobban, te minek örülnél jobban abban az árkategóriában (pl. kérdés, hogy a testápoló a kedvenced-e, vagy random levette a polcról a dm-ben sietés közben, mert "vmit mégiscsak kéne adnom" pl.). Meg azért az sem mindegy, te mióta vagy vele együtt, és az ex meddig volt. Azért pl. 3 hónapos kapcsolatban nem érdemes olyan dolgokat elvárni, amiket a másik 5 éves kapcsolat alatt kapott, nem a kezdetekkor.
2021. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Miért gondolod h jár neked bármi?
2021. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt.

Én 10-szer kevesebbet keresek nála mégse sajnálom rá a pénzem.

Ő viszont szerintem letud engem annyival, hogy az útjába tévedő első boltba megvesz vm-t.


Amúgy való igaz, h az exe jól lenyúlta.

2021. aug. 30. 17:04
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nen az ajándék nagysága a lényeg. Hanem az hogy az személyre szabottan neked szól e.

Én exem volt ilyen, a volt feleségének mindent megvett, még akkor is mikor velem volt. Karácsonykor a volt feleségének vett egy új mobilt 400 ezerért merthogy neki az mekkora vágya stb stb...

Én kaptam egy parfümöt ami kb 2000 forint volt, és olyan ocsmány szaga, hogy az valami fuu. Otthagytam nála, és nem azért mert olcsó volt, hanem azért mert arra sem emlékezett hogy én melyiket szeretem( teljes ára 6000 forint)

2021. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!