Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi különbözteti meg a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi különbözteti meg a párkapcsolatot a férfi-női barátságtól?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
#10 ne átlagos barátságot képzelj el. hanem hogy mi különböztet meg egy nagyon-nagyon szoros barátságot egy párkapcsolattól
2021. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

#7:

Szerintem rosszul értelmezed a válaszokat.

Egy jó kapcsolat, főleg hosszú távon, olyan, mintha a legjobb barátod IS lenne, de van köztetek szexuális vonzalom és intimitás is. Beleértve a szexet is.

Például az ellenkező nemű barátaim onnan tudom, hogy csak barátok, hogy nincs vonzalom és nincs intimitás. Nincs puszi, nincs bújás, nem karolgatjuk egymást, nem futkosunk egymás előtt fehérneműben. Évi egyszer a szülinapon, mikor megköszöntjük egymást egy puszi, meg akkor ölelgettük meg egymást, mikor bejelentette, hogy nősül, aztán mikor azt, hogy apa lesz, mert úgy örültem a boldogságának. A párját értelemszerűen később ismertem meg, mint őt, nem is érzem, hogy annyira szoros lenne a barátságunk, de vele természetesebb, hogy átöleljük egymást búcsúzáskor, vagy együtt elmegyünk ruhát venni, és együtt nézzük a fehérneműket, hogy mivel lepjük meg az emberünk.

Férfi-női barátságnál van egy határ az intimitásban, amit nem jó érzés átlépni.


A párom meg a párom, minden téren. Teljesen természetes, hogy előtte a lelkem és a testem is meztelen. Mikor átölel, az olyan érzés, mint hazatérni. Bármi jó vagy rossz történik, ő az első gondolatom, hogy elmeséljem. Mindenki más utána.

2021. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
A legnagyobb különbség az, hogy ha a pároddal csinálod azt, amit a barátoddal is szoktál, akkor a barátodat nem szúrod vele szíven és te is jól érzed magad közben meg a párod is, ha hozzád való. De ha a barátoddal csinálod azt, amit csak a pároddal szoktál, azzal teljesen összetöröd és megalázod. És ha ember vagy, téged is rossz érzéssel tölt el már csak az ötlet is.
2021. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

1. Kölcsönös szerelem és egy barátságnál mélyebb érzelmek jelenléte.

2. Közösen tervezzük a jövőt.

3. Szexuális élet jelenléte.


A férfi barátaimat egyébként pontosan ugyanúgy kezelem, mint a női barátaimat.

2021. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Semmi. Barátsàgban vagy viselkedtek és nem feküdtök le egymással vagy ritkábban szexelsz vele mint egy párkapcsolatban.
2021. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Férfi-nő barátság nem létezik, a párkapcsolat viszont egy létező dolog.
2021. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
A barátságban nincs szex, testiség.
2021. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
17es, de bizony lehet szex a barátságban...
2021. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!