Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok 20 év korkulombség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok 20 év korkulombség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány egy 36 éves pasassal van együtt!!!

Ez nekem nagyon fura és ráadásul a szülei sem ellenzik, merthogy ismerik a srácot és megbízhatónak tartják!! Mit szóltok ehhez?



2021. szept. 1. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Volt fiatalabb csajom is ennyi idősen. Nagy cucc. Minden csaj megbolondul 16 éves kora körül.

Aki meg vén faszozik egy 36 éves élete csúcsán lévő férfit az egy jó beteg agyalágyult gyökér hulladék, 0 saját élettel!

2021. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó csak a 36 éves férfiak szokták mondani a 30 éves nőkre hogy használt öregek
2021. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
11: egy 16 éveshez képest vén f.sz.
2021. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
de, az.
2021. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Latom mennyi hulye van itt.
2021. szept. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

vén fsznak még azt sem hívom aki mankós bottal jár.

Amúgy ez valóban nagy korkülönbség de nem lepődők meg rajta, nekem is volt olyan barátnőm aki 15-7 évesen 30+ férfiakkal járt. Mindent nem lehet rá húzni azért az idősebb férfira sem, mivel egy 16 éves már kis felnőtt a gondolkodását tekintve , a mai fiatalok megelőzik az eddigi generációkat életvitelt tekintve , 12-3 évesek drogoznak, alkoholt fogyasztanak és köztük sokan normális szülők gyermekei .. A kapcsolatnak nincs jövője az biztos, de sosem egy emberen vagy az idősebben múlik a döntés . A tízen éves meg olyan, hogy minél jobban tiltod annál jobban az ellenkezőjét csinálja, depresszióba esnek, alkoholistává válnak, drogossá, gondolom ezért nem is tiltják el mert ez nem okoz akkora gondot.

2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 vagyok, és nyilvánvalóan tetszene egy 20 éves csaj teste. De az élethelyzetünk teljesen más lenne. És elég kicsi esély van arra, hogy hosszabb távon meglenne az összhang. Szerintem nagyon passzoló személyiség mellett, nagyon passzoló körülmények mellett tudna csak működni egy ilyen kapcsolat. Vannak nők akik soha nem fogadnának el ekkora korkülönbséget, de vannak akik mindenkép idősebb partnerre vágynak. De ott is inkább csak 10 év az ami még működőképes.
2021. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!