Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kis korkulombseg van...

Akiknek kis korkulombseg van a gyerekei kozott hogyan oldottak meg pl. az etetest, altatast, stb?

Figyelt kérdés
9 honapos a kislanyom es Februarban erkezik a teso.Egy kicsit bevagyok sz*rva hogyan fogom tudni ellatni mindket kicsit.(nem kivant terhesseg,valahogyan becsuszott,de a lenyeg hogy bevallaltam igy is).Olyanok irjanak akik hasonlo cipoben vannak vagy voltak,nem kerek a miert nem vigyaztal jobban cimu musorbol azt tegyetek az abortusz rovatba,hanem ertelmezzetek a kerdes lenyeget legyszi.Koszonom. :)
2019. okt. 1. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bizom benne hogy nagyon szuper kis tesok lesznek foleg igy 1 ev korkulombseggel,de hogy csinaljam hogy jo anyukaja legyek mindkettonek es ne szenvedjenek hianyt a szeretetemben?Tudom hulye kerdes de ilyen hulye gondolatok vannak bennem..Ugye bele lehet majd razodni ebbe hamar?
2019. okt. 1. 08:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3as ikreim vannak, igaz az kicsit másabb, de kialakítottunk egy tartható napirendet és ez alapján eszik alszik mindenki. Bele fogsz rázódni mert muszáj lesz, és hamar összenőnek.
2019. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 hónap van a lányaim között, nálunk tervezett a kis korkülönbség. 😊 Én imádom! Abszolút nem volt nehéz az eleje sem, 2 hét alatt összeszoktunk és kialakult az új rendszer. Nagyon jó tesók már most, szeretik egymást és türelmesek mindketten, ha a másik miatt kell várni. A kicsit bármikor leteszem, tud aludni a nagytól, azt az elején igyekeztem beállítani, hogy a délutáni és az esti elalvás együtt legyen, hogy nekem is legyen egy kis pihiidőm. Most 8 hónapos a kicsi, gyönyörűen egyben van a napirend: együtt van ebéd, utána alvás, ébredés, uzsi, fürdés, vacsi, mese, fogmosás, elalvás. Egyedül reggel kelnek váltva. 😊 Az evéssel sosem volt baj, a nagyot tudtam etetni a babával az ölemben is, amíg a kicsi szopizik, addig meg jön a nagylány a könyveivel és olvasunk, vagy böngészünk. 😊 Most már egyedül eszik a nagyobbik, így teljesen együtt ebédelünk: ő saját evőeszközzel, én is, velem szemben a kicsi, neki kanalazok. 😊 Ha van konkrét kérdésed, írj.
2019. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es tudom buta kerdes,de arrol mi a velemenyetek hogy o kisfiu lesz.Tehat egy lany es egy pici fiu.Attol meg lehetnek ji tesok nem?Mi 3an vagyunk lanyok a csaladban,nemtudom milyen egy ocsi vagy egy battyo. :D
2019. okt. 1. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vannak gyerekeid egymással?
2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!