Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak miért költenek ennyit hivatásosra, ahelyett hogy egy párkapcsolatba tenné?

Figyelt kérdés

Régebben dolgoztam hivatásosként - 2 évig - voltak vendégeim, sok, akik minden héten legalább egyszer, de inkább kétszer jöttek hozzám ..volt aki végig... Az havonta 80 - 160e forint.

Mindegyik egyedülálló volt, átlagos kinézettel.


Most, hogy a társkeresésben vagyok azt veszem észre a férfiak nem szeretnének semmit, ami anyagi dolog beletenni ebbe a dologba (pl. virág, vacsora stb.)


Miért van ez?


2021. júl. 10. 21:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
mert a társkeresés fázisban nem garantált semmi, és jó néhány "hölgy" utazik csak ingyen vacsorákra
2021. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%

Megválaszoltad a saját kérdésed a leírással.

Nem szeretnének/ félnek felelősséget vállalni.

2021. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Mert kötöttségek, felelősség, pofázások, szülők baromságai, terhesség, összeköltözés, és hasonlók nélkül, 50-ért megrakok egy ilyen nőt, 1 órára: [link]


Ugyanakkor egy átlag Kati, irodai aktatologató csaj mennyibe lenne?


Ja, és az 50-es csaj nem kérdi, hogy milyen a kocsim, hány szobás a lakásom, van-e 3 diplomám, és miért nem vagyok 195 centi magas?


>:)

2021. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azért mert egy lúzer vagyok és nekem egyik nő sem elég jó, holott én sem vagyok főnyeremény. Egyedül fogok meghalni ez szinte biztos. 😂
2021. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%
Mert még igyis sokkal olcsóbb mint egy párkapcsolat.
2021. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért, mert alkalmatlanok párkapcsolatra, és ezzel ők is egyre inkább tisztában vannak.
2021. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
#6 A kapcsolathoz két ember kell ugye tudod?
2021. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Noren1989 ***** válasza:
88%

#6al egyet kell értsek.


Én speciel tudom, h a legutóbbi kapcsolatomban eltört bennem valami. Azóta nem tudok olyan könnyedt,önfeledt lenni, mint ahogy egy nő elvàrnà. Azok a tulajdonsàgaim, amik bàrmennyire előnyösek,azok mind màr csak a kapcsolat előrehaladott àllapotàban jönnek elő.


Hozzàteszem, idén még nem voltam prostinàl.

2021. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
#7: így van, és kettejük közül a pasi alkalmatlan rá, akkor abban borzalmasan fogja érezni magát a nő. Ezért jobb így mindenkinek.
2021. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező,


az élettörténeted fenti részét, kérlek, írdd ki a társkereső adatlapodra is. Csak miheztartás végett. Ne vegyen senki zsákbamacskát.

2021. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!