Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi folyik itt? Többet akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt? Többet akarnak tőlem, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van két férfi barátom.

Az egyik nős, iskolás korunk óta ismerjük egymást. 2 naponta felhív, panaszkodik a feleségére, hogy szexmegvonással bünteti, meg hülyének nézi. A minap tett egy olyan megjegyzést, hogy én lettem volna jó feleségnek, de én nem vettem észre őt még sulis korunkban.

A másikat 2 hónapja ismerem, a testvérem munkatársa volt. Akkor volt túl egy szakításon, azóta ismét összejött azzal a nővel. Viszont minden este hív /ír. Panaszkodik ő is elég sokat a nőjére.

Ami közös még a két srácban, hogy szinte minden örömüket, bánatukat nekem mondják el.

Valamint féltékenynek tűnnek mikor említek egy pasit akivel éppen ismerkedek.

Most ők többet gondolnak mint barátság? Vagy én értem őket félre? Én barátként tekintek rájuk.


2021. szept. 2. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők rád nem. Az első szerintem szexet remél. A másik meg lelki szemetesládát.
2021. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha srác és felesége van, akkor inkább a szokásos kisebbségi kulturális megnyilvánulás. 18 év alatt alapból nem is lehet házasságot kötni, csak ilyen-olyan engedélyekkel.
2021. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
35 évesek vagyunk mind a hárman.
2021. szept. 2. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Újabb példák, hogy ffi-nő barátság nem létezik.
2021. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az ilyen pasiktol mentesen minden. Az első szerintem nem csak szexet akar, de lehet, hogy csak azért mondta azt amit mondott, mert azt gondolja, hogy nem lenne szexmegvonas a részedről és ezért jó feleség lennél a mostanival ellentétben.


A masik meg csak panaszkodik. Féltékenyek azért is lehetnek, mert te nem panaszkodsz, és milyen jó neked vagy annak a férfinak akiről beszélsz.


Bármi is az, elképzelhető, hogy az a kettő is vonzódik hozzá valamilyen módon.

2021. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* vonzódik hozzád valamilyen módon.
2021. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* Na az ilyen pasiktol mentsen minden.
2021. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!