Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam a szerelmemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a szerelmemnek hogy 2 férfi megvert és az egyik azt tette velem.Nagy bűnt követtem el ezzel?

Figyelt kérdés
Mindezt csak azért tettem mert ha van aki tetszik nekem és az lát engem szenvedni ,vagy hall róla elkezdek bizseregni és boldogsághormonhoz jutok.Nem tudom ez miért van.A szerelmem aggódott értem és azt mondta,hogy nincs jól amiért ezt tették velem.Tehát valószínűleg őt ez a hír megviselte.Így neki bánatot okoztam?Hogy miért tettem ezt?Élveztem,hogy 1 rám figyel 2 törődik velem 3 írt a "támadónak"hogy ne bántson tehát védelmezett 4 sajnált Ha kiderülne hogy mindez nem történt meg nagyon megutálna ?
2021. szept. 3. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hamis vádakkal illetni valakit ilyen ügyben elég nagy bűn....
2021. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj,mondd el a szerelmednek hogy feltettél itt egy kérdést,és senki nem hisz neked :) Biztos megfog sajnálni,talán még a buksidat is megsimogatja,és akkor bizsereghetsz kedvedre :)
2021. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem troll lennel, ilyenert birosagra jarhatnal, es ha feljelentes tortenne, bortonbuntetest is kaphatnal. De a boldogsaghormon er annyit. Legkozelebb rakos legyel, azt nezd majd meg.
2021. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azzal remélem tisztában vagy, hogy ha kiderül, hogy hazudtál, akkor fel is jelenthet az a két férfi és börtönbe kerülhetsz. Amúgy meg is érdemelnéd.
2021. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

#14

Nem kerül börtönbe. Mert mint láthatod vagy maximum 14 éves, vagy pedig akkora kretén, hogy a zárt osztályon fog megrohadni. 😅

2021. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
#15: Akkor ideje keresnie egy kalapácsot, és hajrá...! Egy verés hagy nyomokat. Akkor a tuti a bizsergés, ha pár fogát is kiveri. Még én is sajnálni fogom. Esküszöm.
2021. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked szakemberre van szükséged, nem párkapcsolatra. Nem normális, ahogy a kapcsolatokhoz állsz.
2021. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyoon gáz mindenki felé nézve.
2021. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Remelem kamu az egesz sztori. Ha nem, erdemes lenne vmi terapiat kiprobalnod.
2021. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem nyalsz elemet vagy veszel egy kellemes fürdőt egy kenyérpirítóval, ha annyira szeretsz bizseregni? Nem kell ehhez kavarni a xart senki alá.
2021. szept. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!