Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam a szerelmemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a szerelmemnek hogy 2 férfi megvert és az egyik azt tette velem.Nagy bűnt követtem el ezzel?

Figyelt kérdés
Mindezt csak azért tettem mert ha van aki tetszik nekem és az lát engem szenvedni ,vagy hall róla elkezdek bizseregni és boldogsághormonhoz jutok.Nem tudom ez miért van.A szerelmem aggódott értem és azt mondta,hogy nincs jól amiért ezt tették velem.Tehát valószínűleg őt ez a hír megviselte.Így neki bánatot okoztam?Hogy miért tettem ezt?Élveztem,hogy 1 rám figyel 2 törődik velem 3 írt a "támadónak"hogy ne bántson tehát védelmezett 4 sajnált Ha kiderülne hogy mindez nem történt meg nagyon megutálna ?
2021. szept. 3. 19:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem egyszer anyukám felhivta apukám, hogy meg támadták a Népszigeten, rögtön kocsiba ültünk és mentünk vagy 100-al a sziget felé, apu vezetett közben én a rendőrséget hívtam a helyre amit anyu mondott, hogy hol van, a kocsiról még a lökhárító is le szakadt mert ott olyan rossz az út, hogy 20-nál többel nem lehet menni... Odaérünk kiderült, hogy anyukámnak csak simán nem volt kedve onnan hazasétálni az északi összekötő hídon, apu nagyon mérges volt rá eléggé kiabált vele, közbe kiértek a rendőrök 2 kocsival, fel lett véve a jegyzőkönyv az egészről, utána még egyszer be kellett menni az Újpesti rendőrségre pár nap múlva elmondani az egészet, anyu kapott pénzbírságot, meg aputól majdnem pár pofont.
2021. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom. Rájöttem milyen, és utána szenvedett is, mert minden ilyen hazugságnál kapott verést rendesen. Neked is ez kellene. Bizseregne minden porcikád.
2021. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!