Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy nagy általános iskolás, vagy gimis szerelmetekkel, akikkel suli után nem találkoztatok, 10-20 év múlva összefutottatok, de teljesen máshogy nézett ki?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem, hogy mondjuk elhízott, vagy kigyúrta magát, és testileg egyáltalán nem vonzó számotokra. Ilyenkor is még szeretitek, és ha szinglik vagytok, összejönnétek vele, csak egy kedves emlék marad nektek?

2021. szept. 5. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hasonló történt, ez nem azért van, mert már nem szexi, hanem tudatosul, hogy már nem ugyanaz az ember, eltelt az idő, rengeteget változott kívül belül, ez már egy másik ember. Azért dugtunk, de kellemes emlék maradt.
2021. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagy gimis szerelmem, be nem teljesült történet.Elég zavaros az egész sztori.A lényeg az hogy nem történt köztünk soha semmi.Viszont kölcsönösen keltettük fel egymás figyelmét.Később felnőttként valahogy mindig egymás útjába sodort az élet,különféle helyzetekben és helyeken találkoztunk.De sosem volt akkor sem semmi.

Most már évek óta nem találkoztam vele.Persze különféle közösségi oldalakon néha rászoktam nézni,de eléggé inaktív ott.

Kb. 1 éve írtam neki egy őszinte írást.De nem reagált rá.Vagy nem érdeklem,vagy nem jutott el hozzá,nem olvasta.

Változott a külseje az évek során,mint mindenkinek...20 év telt el a gimi óta.De én ugyanazt a lányt látom még mindig!És minden egyes véletlen találkozás felnőttként ,elég volt egy pillantás és valahonnan mélyről felszínre hozta az érzéseket.

2021. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 10-20 év után alap, hogy máshogy néz ki. Szeretni meg kit? Évek alatt rengeteget változik az ember, sehol nincs már az akkori énje. Ennyi alapján dehogy jönnék össze. Te se gondolhatod komolyan.
2021. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pont középiskolában történt, csak abban az időben, volt egy lány aki nagyon tetszett, éveken át figyeltük egymást, még sulis korszak után is, csak én közben kapcsolatban voltam. Aztán egy jó ideig nem láttuk egymást, nemrég futottunk össze, azóta neki gyerkőc is van és vagy kétszer akkora, mint anno. Most már nem tudnám magam elképzelni mellette. F
2021. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!