Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová fajul ez a világ? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová fajul ez a világ? Mit akar egy 29 éves meglett férfi egy 16 éves iskolás kislánytól, egy kisgyerektől?

Figyelt kérdés

már 2 hónapja együtt vannak, együtt fognak menni ausztriába karácsonyozni


a férfi nem lehet normális ha kislányokra gerjed, 16 évesekre, de a lány se, apakomplexus befigyel xD


tiszta szégyen hová tart ez a világ, ha a majdnem 30 éves férfiaknak kislányokra áll fel?


2015. dec. 15. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen gusztustalan cukrosbácsik mindig is voltak, szinte minden évtizedben. Ezt amúgy feljelenteni kellene, mert törvényben említik már rég az ilyen eseteket.
2015. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Irigykedsz hogy neked meg nem jut nő? Nem szép dolog. :)
2015. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Tudod, a történelmi időkben ez számított "normálisnak": tizenéves lányokat adtak hozzá meglett férfiakhoz.

Ahhoz képest manapság sokkal elterjedtebb a hasonló korúak közötti kapcsolat, de kivételek mindig akadnak. Ez nem a világot minősíti és nem válik kötelezővé.

Neked olyan kapcsolatod lehet, amilyet te akarsz, a többiekével meg felesleges foglalkozni.

2015. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Én 34 vagyok, de én is elvinném karácsonyozni.
2015. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
3as: "a történelmi időkben ez számított "normálisnak": tizenéves lányokat adtak hozzá meglett férfiakhoz."-igen, a romáknál, a királyi érdekházasságokról pedig inkább ne beszéljünk.
2015. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha 20 és 33 lenne, senkit nem zavarna. Szóval szerintem négy évig foglalkozzatok a saját dolgotokkal... :)
2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem jön be az ilyen még egy 25évesre is azt mondom fiatal hozzám. Főleg fejben...


De erről ez a dal jutott eszembe "tizen hat múlt, de amikor hozzám bújt...."

2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
# 5: Egyáltalán nem, minden társadalmi osztályban jellemző volt ez a tendencia, sőt, bizonyos országokban a mai napig így van.
2015. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
# 1: Rosszul tudod. 14 év a beleegyezési korhatár, afelett mindenki azzal létesít párkapcsolatot, akivel akar. Csak házasságot nem köthet szülői engedély nélkül.
2015. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Mellesleg 16-20 évesen nagyon nem jöttek be a 30-asok éppen azért, mert már akkor is már érdek családalapítás szagú volt az egész hozzáállásuk (tolják a szülők az unoka miatt). Nem éreztem olyasmit, hogy bizonyos lépéseket át kell ugornom ahhoz a magánéletben, hogy egy 30-ast boldoggá tegyek.

Az a csaj is valószínűleg csak feszíteni akar a kis barátnői előtt, biztos nem áll komolyan a helyzethez.

2015. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!