Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha az exemet jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes voltam az exembe mielőtt összejöttünk. Pár hónapig voltunk csak együtg, de az sem volt valami harmonikus kapcsolat. Sosem szeretett és nem bánt jól velem. Ennek ellenére én szerettem őt, teljes szívemből. De beláttam, hogy semmi értelme a kapcsolatunknak és nincsen közös jövőnk. Utána elég sok pasival randiztam, volt 1-2 próbálkozás egy kapcsolatra is, de egyiket sem tudtam megszeretni. Most van egy párom, akivel nagyon jól megvagyunk, hihetetlenül aranyos, biztonságban érzem magam mellette. Teljesen harmonikus a kapcsolatunk, de őt mégsem szeretem úgy, mint a másik pasit. Ennek ellenére sosem csalnám meg és az életbe nem mennek vissza az exemhez meg máshoz sem. Tényleg ekkora baj, ha nem ,,életem nagy szetelmével" tervezem a jövőmet? Ha egyszer működik a kapcsolatunk ez tényleg akkira gond?
2021. szept. 7. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem létezik olyan, hogy "életem nagy szerelme", ez eleve egy baromság.


Valószínűleg azért érzel az exed iránt erősebb érzelmet, mert ő volt a gyengeségeidre nagyobb hatással, ő tudta kihasználni az érzelmeidet és taposni rajtad, amit jó ideig tűrtél.


Nem írtál sokat, de nem érződik úgy hogy nagyon tanultál volna belőle, egyszerűen most elvagy valakivel. Majd ha lesz megint aki úgy viselkedik mint az az ex, elég nagy eséllyel vonzani fog az izgalma és dobbantasz.

2021. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább az a baj, hogy húzod a mostani idejét, mert majd jön valaki, akibe bele is zúgsz és ennek annyi. Ha nem is csalod meg, vége lesz. A mostani csak a biztos pont miatt jó neked.
2021. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert buta vagy, tipikus nő.
2021. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te már írtál ki kérdést! Nem neked vallott szerelmet a srác, hogy megbánta, hogy annak idején rosszul bánt veled?


Igen, nagy baj, és ha nem érzed, nem szereted a barátodat! Esetleg 40 év kapcsolat után el lehet nézni, de ti még az elején vagytok..


Az egyest meg nem tudom minek kell felpontozni, ennyi peches keserű ember jár ide, hogy a szerelem csak rossz érzésből fakadhat, vagy mi?


A másik srác azért kavart fel jobban, mert vele jobb volt! Lehet, hogy nem kedvességből volt több, de nem is mind kedves emberekbe szeretünk bele! Gondolom vele többet nevettél, jobban élvezted az érintését, az illatát, egyszerűen igényed volt rád úgy egészben, amilyen ő! Szívás, ha nem szeretett, nem volt viszonzott, de ha szeretett volna, jó lett volna!


Szakíts a barátoddal és hagyj magadnak időt(és pár pofára esést), hogy túl legyél az exeden és tudj őszintén szeretni újra!

2021. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert akkor lejjebb adtad es olyan kapcaolatban vagy amit nem tudsz megelni nem az igazi nem maxon tölt es nem maxon jo.
2021. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem minosegi kapcolatban vagy ugy ha olyannal vagy, aki ugy meg se fog igazán. Azaz igy nem is élsz valojaban meg olyan dolgokat amiktol szarnyalhatnál
2021. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerelmes voltál ideálisabb ember volt a számodra a szemétségeit eltekintve.. most meg bele estél abba a hibába, hogy egy férfival csak azért jöttél össze mert kedves..
2021. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4

Nem írtam még ki kérdést, meg ő azóta nem is beszél velem, nemhogy szerelmet vallana xDD

Egyébként én boldog vagyok a mostani párommal és szeretem is. Szóval az nem igaz, hogy csak azért vagyok vele, mert rendes. Felnézek rá, férfiasnak látom, és jó hatással van rám.

2021. szept. 7. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az exed olyan volt amilyennek leírtad, akkor miért nem azon vagy, hogy teljesen kitöröld a gondolataidból. A mostani párodra kellene koncentrálj és nem kellene még rá gondolni sem az exedre. Te generálod a gondolataidat, pedig szerintem ki lehet törölni, csak akarat kell hozzá. De ha nem megy akkor engedd el ezt a párodat, mert nem tisztességes tőled, hogy más után epekedsz mellette.
2021. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog működni hosszútávon. Én is voltam kapcsolatban úgy, hogy az ex volt közben a nagy Ő. Hát borzalmas volt. Szerencsére utána tényleg találkoztam a nagy Ő-vel, aki most már a gyerekeim apja és nem gondoltam mellette senkire már.
2021. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!