Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha az exemet jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes voltam az exembe mielőtt összejöttünk. Pár hónapig voltunk csak együtg, de az sem volt valami harmonikus kapcsolat. Sosem szeretett és nem bánt jól velem. Ennek ellenére én szerettem őt, teljes szívemből. De beláttam, hogy semmi értelme a kapcsolatunknak és nincsen közös jövőnk. Utána elég sok pasival randiztam, volt 1-2 próbálkozás egy kapcsolatra is, de egyiket sem tudtam megszeretni. Most van egy párom, akivel nagyon jól megvagyunk, hihetetlenül aranyos, biztonságban érzem magam mellette. Teljesen harmonikus a kapcsolatunk, de őt mégsem szeretem úgy, mint a másik pasit. Ennek ellenére sosem csalnám meg és az életbe nem mennek vissza az exemhez meg máshoz sem. Tényleg ekkora baj, ha nem ,,életem nagy szetelmével" tervezem a jövőmet? Ha egyszer működik a kapcsolatunk ez tényleg akkira gond?
2021. szept. 7. 07:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hazudj még magadnak. Max azért vagy boldog, mert nem vagy egyedül és egy olyannal lehetsz, akitől nem okádsz. De ha a másik azt mondaná, összejön veled, egyből dobnád.
2021. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!