Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ugyanolyan a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KivancsiKlara kérdése:

Lehet ugyanolyan a kapcsolatunk mint régen ha találkozunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy mi több mint fél éve beszélünk online napi szinten, (hívásozunk, fb, volt pár videóchat) de még soha nem találkozunk. Elmondta nekem par hete hogy nem szeret úgy mint eleinte, vagyis hogy meg fakultak az érzései irántam és addig barát szeretne lenni velem míg nem találkozunk. És alá írom igaza van, de nekem nem változtak az érzéseim iránta és nehéz ugy beszélni naponta vele, hogy tudom hogy ő már nem úgy szeret. Azt is mondta hogy akkor szeretné újra kezdeni a kapcsolatot ha már meg lesz az első találkozó, de hogy nem tudja az mikor lesz még, mikor áll rá készen. Én mondtam hogy szívesen elmegyek hozzá már hónap végén is, de ő még nem szeretne. Minden beszélgetéssel egyszerre ad életet és öl meg. Mert teljesen látom rajta, a tettein, hogy bármivel el tudja magát foglalni, játszik egész este, de nem írna rám hogy mi a helyzet, vagy hogy hogy vagyok. Meg sajnos elég feltekeny vagyok és sokszor apró dolgokon akadtam fel és akadtam ki. Azt mindta, ezért is szeret kevésbé és ha most akadok ki már nem érzi olyan szemelyesnek. Rossz hogy ő nyugodtan alszik, éli az életét én meg csak stresszelek, hogyan szerezzem "vissza", hogyan viselkedjek, mivel foglaljam el magam.De kozbe tartok is a találkozótlól, hogy mivan ha nem tetszem neki, mivan ha az után csak barát szeretne lenni, vagy még az sem, nem tudom hogy viselném el a csalódást. Nekem volt egy rövid kapcsolatom de neki még nem. És tudom, hogy igaza van, mert nyilván nem neten keresztül kell járni, de ha neten keresztül szeretett belém és neten keresztül szeret már kevésbé, akkor elobe mi lesz? És a talikat is csak egy vagy két havonta tudnánk össze hozni. Ami kevés szerintem. Félek és tanácsra van szükségem. 19/L



2021. szept. 8. 07:02
 1/8 Macimano ***** válasza:
100%
Jaj, drága, ennél sokkal-sokkal jobbat érdemelsz. Ez nem kapcsolat. Egy kapcsolatba mindkét fél beleteszi a munkát, mindkét fél ugyanúgy tesz a kapcsolatért, érdeklődik a másik felől, stb. De szerintem ezt egyébként te is tudod. Az első néhány kapcsolat mindig olyan érzés, mintha soha nem érhetne véget, és nagyon könnyen beleragad az ember. Ha te elutaznál hozzá, ő viszont mondvacsinált indokokkal visszautasítja, akkor megkaptad a válaszod, és egyértelműen tovább kellene lépned. Kitartást!
2021. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább!
2021. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ebből normális kapcsolat soha nem lesz!Nem a kifogásai miatt, hanem miatta. Azért, mert nem akarja. Látja rajtad, hogy odavagy érte, számára ez hízelgő, hiszen úgymond te vagy a kiskutya, aki hűségesen várja. Viszont nem szeretne tőled valószínűleg semmi komolyat. Jobban járnál, ha hagynád.

Legalábbis én így látom a helyzetet.

2021. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod a lényeget, ott van a leirásodban.


A fiú meglátta benned ami mindenki rémálma, egy féltékeny-önbizalomhiányos-birtokló tulajdonságok, ezzel megölted az érzelmeket, de nemcsak te mindenki aki igy viselkedik.


Aki szeret az nem birtokolja a másikat, nem irányitja, nem manipulálja, nem félténykedik.

2021. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem szabad érzelmeket táplálni egy kapcsolatba, amíg nem is találkoztatok. Simán előfordulhat, hogy teljesen más személyesen, avagy okkal nem akar veled találkozni, mert például csak játszik veled, vagy van barátnője, te pedig csak szórakozás vagy.


"Minden beszélgetéssel egyszerre ad életet és öl meg. "

Egy jó kapcsolat nagyon nem ilyen! Főleg, hogy ennyire az elején vagytok, mindennek tökéletesnek kellene tűnni! Szerintem jobban jársz, ha szakítasz és keresel olyan férfit, akivel egy hullámhosszon vagytok és van rád ideje, másképp folytatódik ez a cicaharc egyszer fent, egyszer lent, amíg végül idegroncs leszel vagy kidob.

2021. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“ hogy nem szeret úgy mint eleinte, vagyis hogy meg fakultak az érzései irántam és addig barát szeretne lenni velem míg nem találkozunk”


Abszolút érthető. Amíg a remény élteti a fellángolt érzelmeket, addig égnek, de az idő nagy úr. A távkapcsolat nem működik. Önáltatás és a másik ámítása.

2021. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te egy ideálba vagy szerelmes, akit a másik leírt szövege mögé képzelsz.

Csak szavakat, mondatokat látsz. Legfeljebb a fényképét, vagy élőben, kamera által. De az nem ő. Ő csak egy kép és gép által közvetített hang és szöveg.

A személyiség teljességének a megismeréséhez rendszeres és sok találkozásra van szükség. Különféle helyszíneken, különféle közegekben. Különféle élethelyzetekben.

Amit a neten krresztül kapsz belőle az nulla. Az akaratlanul is szerepjáték.

Szállj ki ebből, mert ahogy belecsavarodtál, egyfajta neurózis. Már minden pillanatban azt lesed, írt-e, jelentkrzik-e, nehogy lemaradj, kimaradj. Minden szónak külön keresed a hátulsó értelmét, jelentését, vajon mit gondolhatott, mit akart, miért írta, és miért pont azt. Mit csinál, amikor nem látom, amikor nem reagál.... stb.

Szállj ki, mert már egy lépést megtették a függőség felé.

Süt a nap, fúj a szél, emberek, barátok, ismerősök, rokonok, könyvek, koncert, tánc... VALÓS ÉLET!

2021. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt, eleve azt hittem senki nem fog, vagy nem vesznek komolyan. Kezd bennem is tudatosulni, hogy nem fog működni, kicsit reménykedem még. Tényleg köszönöm mindenkinek, nagyon sokat jelentett minden egyes szó.:)
2021. szept. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!