Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja hetel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibírni? Nem hidegültetek el egymástól stb..?
2021. szept. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok,kamionozok. Hetelés nem kapcsolathoz való, én a távkapcsolatokban sem hiszek.
2021. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsinórban lehúzni egy hetet a munkában kapcsolatgyilkos szerintem. A sok távollét során én mindig elhidegülést tapasztaltam.
2021. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi hetente talalkozunk en eroltettem szenvedtem azon h koltozzunk ossze, neki jó igy is.


Társas magánynak élem meg, neki meg igy teljes.

Olyan mintha nem is lenne senkim, csak aki leköt, tehat jaj nekem ha tarskerizem vagy barmi. Egyutt sem vagyunk de azért ne legyen senkim.

2021. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma is tanultam egy új szót.
2021. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamionos a férjem. 3 hét kint, 1 itthon. 3 éve. Mi így is töretlenül imádjuk egymást. Tudjuk miért csináljuk, de ehhez fejben 2 ember kell.
2021. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy olyan párt ahol a nőnek van egy férje/komy pasija aki hetel vagy 3/1 4/2 ben dolgozik. Nőnek van melette egy másik is aki szórakoztatja.
2021. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!