Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez közvetlenség, vagy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez közvetlenség, vagy vajon annál több?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A munkahelyemen van egy férfi, akinek nem tudom hova tenni a viselkedését.

Új vagyok a helyén viszonylag, nem szeretnék ajtóstul rontani sehova.

Nagyon nyitott, közvetlen, de számomra ez már túlzás.

Rengetegszer ér hozzám, lábunk, karunk összeér sokszor, nem húzódik el, sőt legtöbbször ő kezdeményezi ezeket. Úgy hajol, lép, nyúl, hogy megfog, hozzám ér mozdulat közben, ilyenek.

Keresi a társaságom, ürügyeket keres a közös munkára.

Kérdezett a kapcsolataimról, mesélt a sajátjairól magától. Egy nagyon hosszú dolog után van nem olyan sokkal.

Ezt a végtelen közvetlenséget, rengeteg érintést, becézgetést nem tudom hova tenni, számomra ez már nem kollégák közti nyitottság.

Másrészről "Isten mentsen egy nőtől", "remek az egyedüllét", és társai repkednek.

Éreztem féltékenységet is talán rajta, amikor más, dominánsnak tűnő férfivel beszélgettem előtte feltűnőbben.

Utaltam kétértelműen kettőnkre, poén szinten, de teljesen semleges volt rá a reakció.


Másokkal is közvetlen, de úgy látom, hogy közel sem ennyire.

Nem tudom, hogy én látok - e bele többet, vagy esetleg nem mer lépni, tart valamitől, lelkileg nem áll készen.


Nem tudom, hogyan tudnám helyén kezelni, kideríteni finoman, hogyan is van ez.

Alapvetően el tudnám képzelni, hogy idővel több legyen köztünk, főleg, hogy így viselkedik, de egy nem létező dologba nem szeretném belelovallni magam.


Mit tennétek a helyemben?


2021. szept. 10. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Kommunikáció!

Kérdezz rá konkrétan, hogy ezeket jelzésnek vedd a részéről vagy Ő szimplán ilyen?

2021. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia Anna!

És a sràc vagyok a melóhelyről.

Azért csinàlom ezt mert bejössz!

-------------------------------

Figyi màr, te aki ilyen jó megfigyelő , szövegesen vàrsz megerősítèst idegenektől?


Full spekuláció lenne, neked kellene megdumàlni , meg elvileg a flört is erre van , valamelyikotok feldobja a labdát , a másik visszaüti

2021. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, jogos amit írtok.

Nyíltan nő létemre nem szeretnék egy közvetlen kollégára rárontani kedd reggel, hogy figyi, tetszem?

Azért sem, mert nő vagyok, és azért sem, mert ha nem a válasz, nagyon kínos lenne egymás mellett lenni így.


Akkor hogyan lehet irodai környezetben illő, ám hatásos módon flörtölni?

2021. szept. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nárcisztikus gyanús
2021. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megdugna, de kapcsolat kizárt. Olvasd el párszor, amit leírtál. Kajak nem esik le?
2021. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!