Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Az lehet a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Az lehet a baj, hogy nem vagyok elég közvetlen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és őszintén szólva kicsit el vagyok keseredve.

Még sosem volt barátom,nem is csókolóztam senkivel,bár ez még a kisebb dolog mert ráérek,csak az zavar,hogy tényleg úgy érzem,hogy én nem tetszek senkinek,legalábbis olyan srácnak nem akivel én is szívesen megismerkednék.

És egyszerűen nem tudom mit csinálok rosszul. Nem akarok nagyképűnek tűnni,de még csak csúnyának sem mondanám magam,egy jó átlag vagyok(de mások szerint is).

Ráadásul ha népszerű nem is lennék,de elég sok mindenkivel jóban vagyok,mégsem érezném,hogy tetszek bárkinek is,lehet azért van ez mert(mint a kérdésben is láthattátok) nem viselkedek elég közvetlenül az ismeretlenekkel,de nem értem az egészet. Ha van tanácsotok szívesen várom!:)



2015. jan. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zárkózott vagy ami nem feltétlen baj, de emiatt kicsit magányos is leszel. Mondjuk, én jobban becsülöm a zárkózottabb embereket mint az ilyen nagyon közvetlen a képedbe mászok fajtát.


Mert tapasztalataim szerint sokkal értékesebbek és értelmesek a zárkózottabb emberek.

2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A zárkózott is túlzás lenne rám,de hát nem az a fajta vagyok,hogy valakivel életemben először találkozok,aztán már úgy mosolygok rá,meg beszélgetek vele,mint ha már évek óta ismerném.....
2015. jan. 9. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valahogyan nyitni az emberek felé. Legyen szó legjobb barátokról, családtagokról vagy vadidegenekről! :)
2015. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát barátokkal meg osztálytársakkal sincs baj,csak az idegenekkel,néha feszélyezve érzem magam ha egy barátnőm beszélget valakivel akit én nem ugye nem ismerek és egy szót sem tudok szólni a beszélgetéshez....
2015. jan. 9. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb. ez vagyok fiúban csak néhány dolog eltérés van.
2015. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz,milyen eltérés?
2015. jan. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!