Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a kötődési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a kötődési zavaros férfiak jönnek az életembe?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy változékonyak, csiki-csukit játszanak, alapvetően játszmáznak, nem kommunikálnak tisztán, azaz félre akarnak vezetni, ködösítenek, kedvük szerint eltünnek, gyávák, az intimitástól (ez alatt a biztonságos kötődést értem) félnek, rettegnek, menekülnek. Én ezt már sehogy sem értem. Teljesen az ellentétük vagyok. Egyetlen egyszer volt egy olyan biztonságosan kötődő férfi az életemben, amilyen én vagyok. A kapcsolatunknak azért lett vége, mert ő betegség miatt meghalt. Se előtte, se utána nem találkoztam rajta kívül biztonságosan kötődni tudó, nem menekülő férfival. Mi az oka annak, hogy konkrétan vonzom a kötődni nem tudó/nem akaró férfiakat?
2021. szept. 11. 20:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
57%
Egyre több ilyen pasi van, az az oka.. Egyik sem akar elköteleződni. Legalább is veled nem, és ezt ne vedd magadra. Én is ezt tapasztalom a netes társkeresés világában. Bár ott mi mást vár az ember..
2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
0%
Ezt tartod érdekesnek, erre figyelsz fel.
2021. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Én nem neten ismerkedem, és mégis az van amit leírtam. Egyszerűen nem értem. Amint szorosabb lenne a dolog, az sem fér bele a másiknak hogy minden nap minimum megkérdezze hogy vagyok, a sorban az utolsó helyre tesznek, és játszmáznak. Én meg egyenes, őszinte ember vagyok. Ténylege teljesen az ellentétük.
2021. szept. 11. 20:51
 4/58 anonim ***** válasza:
54%

#1: Ó, hagyjuk már ezt! Nagyon unalmas, hogy feljön az ember az oldalra és mindenből kihozzátok, hogy a férfiak mennyire szennyek, aztán hisztiztek az incelekre. Tök ugyanazt a szintet toljátok.

Ne haragudjatok már, de valamiért a környezetemben sorban jönnek a házasságok. Ezeknek a pároknak egy része társkeresőn ismerkedett meg. Mi ez a szöveg, hogy egyik pasi sem akar elköteleződni? Talán nektek kéne felnőnötök és vállalni a döntéseitek következményeit: Ha olyan férfit választotok, aki komolytalan, akkor nem fog elköteleződni. Ha nem nyújtotok semmit, akkor szintén nem fog mellettetek elköteleződni senki.

2021. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
2-es ezt te sem gondolod komolyan ugye? Ha igaz lenne amit feltételezel, akkor nem volna gond ez nekem. Nem?
2021. szept. 11. 20:52
 6/58 A kérdező kommentje:
4-es kötődésről biztonságosan kötődésről van szó, nem pedig házasságról!
2021. szept. 11. 20:53
 7/58 moozygoo ***** válasza:
80%
Nem jól szűröd ki őket.
2021. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
4-es ahogy irtam volt az életemben biztonságosan kötődő férfi, de meghalt. Vele voltam igazán boldog! Akkor szerinted rosszul választok?
2021. szept. 11. 20:54
 9/58 A kérdező kommentje:
7-es jó elfogadom. Hogy tudod kiszűrni a legelején?
2021. szept. 11. 20:55
 10/58 anonim ***** válasza:
42%

"ezt te sem gondolod komolyan ugye? Ha igaz lenne amit feltételezel, akkor nem volna gond ez nekem. Nem?"

De, teljesen komolyan gondolom. Sokféle férfi és nő van. Ha te sorozatosan csak egyfélébe "botlasz", az nem véletlen, hanem a te döntésed. Attól még ez lehet neked gond. Az alkoholistáknak is gond az alkohol, de azért naponta benyomják.


"kötődésről biztonságosan kötődésről van szó, nem pedig házasságról!"

Uh... Tehát, a házasság nem biztonságos kötődés? Az illető válaszoló egyébként elköteleződésről írt.

2021. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!