Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Most a napokban elkezdett érdeklődni felém egy ilyen rosszfiú, tudjátok

Én eleve nem akarnék tőle semmit mert nem is esetem nem tudnék rá úgy nézni meg nem jön be a rosszfiús viselkedése a híre alapján stb. De igazából csak akkor tudod eldönteni valakiről hogy valójában milyen, ha te magad megismered.

De alapjáraton ő egyébként normális, csak a nőkkel akikkel meglehet tenni meg is tesz akármit, azért van rosszfiús híre. Nem talál érdekes nőket csak ilyen k.rvákat akik egyből adják magukat és mindenre kaphatók, ezeket ki is használja. Igényelné a normális érdekes lányokat csak sosem talál olyat. Már semmiben nem leli örömét elege van a k.rvákból.

Amúgy meg a felfogása a meglátása a viselkedése a stílusa úgy minden normális, jól tanul okos értelmes csak az egy másik dolog hogy bánik a rossz lányokkal.

Szóval elkezdett érdeklődni felém és ha más nem is, de a stílusa nekem tetszik meg ahogy elbeszélgetünk és látom a normális oldalát. Nagyon jól kijövünk senkivel nem voltam még ilyen összhangban.

Kíváncsi voltam rá hogy milyen az igazi oldala és beszélgetni akartam vele élőben is. Én ehhez lazán állok hozzá ilyen kis barátian, de semmi többet nem akarnék főleg nem testileg, engem biztos hogy nem tudna meghúzni.

Nagyon rajta volt hogy találkozzunk sokszor ki akart hívni de nálam ez nem úgy megy hogy random megyek is ha egyet szólnak. De mivel kíváncsi voltam a jellemére meg őszintén meg akartam érteni a dolgait a gondolatait, így találkoztam vele már nem egyszer.

Nagyon jól elbeszélgettünk meg minden, de semmi olyan nem volt még egy ölelés se csók se semmi nem is engedtem volna úgyhogy szinte egymáshoz se értünk.

Felém máshogy viszonyul mint a többihez. Tudja hogy én nem olyan vagyok és mondta is hogy eskü ez tetszik neki. Azt is mondta hogy velem nem az a célja hogy meg.ugjon hanem engem megismerni akar, és ebből lehet az lesz hogy mondjuk belémzúg ő nem szívtelen, és majd én meg semmit nem akarok ki tudja, bármi lehet.

Ez azért jól esik hogy hozzám komolyan áll, csak én ezt nem tudom viszonozni, nálam vagy egyből megvan ami kell vagy sose, nekem ez nem változik. Én csak beszélgetni akarok vele meg jobban megismerni barátilag.

Ezek tőle nem csak szavak amúgy, mert a tettei is azt mutatják hogy ismerkedni akar. Tiszteletbe tartja hogy én nem vagyok olyan mint a többi nem is nyomul inkább sehogy nehogy nekem baj legyen ez, nem is közeledik egyáltalán, mindig keres mindig azt nézi én mit akarok, mindenért bocsánatot kér a legapróbb nézeteltéréskor is, alig várja a következő talikat, figyel rám érdeklődik stb meg amúgyis látszik rajta. Sokat komolyodott már, vagy csak én vagyok rá ilyen hatással nem tudom. De az biztos hogy nem olyan mint aki megjátszaná magát, látszik hogy őszinte.

Egy ilyen fiút, egy ilyen lány tényleg eltudná csábítani? Csak érdekel mert néha belegondolok

Egyebként 20 éves vagyok ő pedig 21



2021. szept. 18. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve nem akarnál tőle semmit, de leírtál ide egy litániát. Jól van... Legalább magadnak ne hazudj!

Amúgy bármi lehetséges, eddig nem álltok rosszul. Csak naiv ne legyél.

2021. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adamo20 válasza:
Igen
2021. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!