Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel mar evek ota ismerjuk egymast.

Mindig is tetszett es állítása szerint en is neki, csak hat nem tudom valamiert nem igazan leptunk az ügyben.

Ez kb 6eve volt.

Azota volt neki is komoly kapcsolat es nekem is.

Neki lassan 1 eve, hogy vege a lannyal.

Marcius kornyeken ujra elkezdtunk beszélgetni es talalkoztunk, atbeszeltunk sok mindent es kiderult, hogy az erzeseink nem igazan mult el egymás irant és megprobaltuk egyutt.

Tartott par honapig aztan kérte, hogy lassitsunk, mert meg nem igazan heverte ki az exet.

Belementem, vartam,de semmi nem történt.

Vagyis annyi igen, hogy mondta ido kell neki es hagyjuk abba, majd o jelentkezik.

Belementem, mert akartam ot es vártam ra.

Talan eltelt 2honap es irt.

Igaz, hogy valami hulyeseggel allt elő, de a lényeg, hogy megkeresett.

Aztan valamiert letiltottam es a tesoja fbjebol köszöntött fel, mert emlekezett, hogy mikor van a szulinapom.

Fel is oldottam es mondta, hogy nem felejtetted el engem, szokott ram gondolni es, hogy amugy az a pár honap milyen jo volt együtt.

Azt is mondta, hogy tul tette magat a multon es sok minden változott, de o meg nem all keszen egy kapcsolatra.

Elfogadtam, nem tudtam mit tenni.

Rám irt valamelyiknap es aznap este találkoztunk is, nem történt semmi koztunk csak beszélgettünk, de órákat es olyan jo volt.

Hiaba azt mondta, hogy nem all keszen, de megis azt vettem észre, hogy erdeklem es kicsit mintha feltekenykedett volna.

Nagy hatassal volt ram, hogy ujra lattam. Tudom nem kellene beleelnem magam bele semmibe sem, de meg nem felejtettem el es vele akarok lenni. 😓

Nem tudom mit tegyek.

Lehet el kellene engednem,vagy csak türelmesnek kellene lennem, mert en latok egy kis eselyt.


2021. szept. 19. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ugy tűnik te a multban is csak talonban vagy neki folyamatosan. Meg mindig is.


Ezen a szinten h ennél tobbnek lásson nem mész fentebb nala.

2021. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez felejtős, nem hinném, hogy most komolyat akarna. Valószínáleg valami laza jó lenne, téged meg már ismer.
2021. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, nem várhatsz tőle semmi komolyat, sajnálom!
2021. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!