Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny a lányokra a pasim körül?

Figyelt kérdés

Olyan menő lányok vannak a társaságában akik bikinis képeket posztolgatnak, van autójuk, esetleg versenyeznek is. Barátom velük lóg mikor a munkája úgy hozza, én pedig teljesen féltékeny vagyok, hiszen ezek a lányok jobbak nálam, én nem merek bikinis képet posztolni (mert van egy vágás a combomon műtét miatt és zavar) + én nem vagyok autóversenyző, a jogsimat most csinálom. Hogyan küzdjem le ezt a féltékenységet?

23/L



2021. júl. 17. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Bikinis autóversenyző lányok?


Kamuszagot érzek.


Ha meg igaz, tudd, veled van, és nem velük, ez adjon önbizalmat. Téged váladztott 31f

2021. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Milyen munkája van, hogy velük "lóg"?

Nem érzed szeretve és biztonságban magad mellette, vagy ezek ellenére vagy féltékeny?

2021. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem "menő" bikinis képeket posztolgatni, ezek a csajok kb. beárazzák magukat, semmi más értékük nincs, csak a testük. A párod meg veled van, téged szeret, lehet, hogy pont azért, mert nem vagy egy magamutogató ribi.
2021. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Pont az ilyen lányok nem érnek semmit
2021. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért kezdesz egy menő sráccal, ha kevés vagy hozzá?
2021. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért gondolod, hogy menő bikinis fotókat posztolni és autóversenyezni? Miért van barátod veled, ha szerinted ezek fontosak számára?


Lehet pont azért jött veled össze, mert nem vagy olyan lány. Folyton bikinis fotókat posztolni szerintem közönséges, mert csak arra való, hogy idegen férfiak csorgassák rád a nyálad. Egyáltalán nem örülnék, ha barátnőmnek ilyen vágyai lennének.


A féltékenységet önismeret fejlesztéssel és barátodtól kapott pozitív megerősítéssel tudod leküzdeni. Amint ismered az értékeid, tudod, hogy könnyedén megkapsz mást a barátodon kívül, kevésbé fogsz szorongi. Neked is legyenek csajos estéid, vagy a fiú barátaiddal, amikor a barátod távol van is jól érezheted magad, így kevésbé fogsz agyalni!

2021. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"hogy idegen férfiak csorgassák rád a nyálad"


Az érdekes lenne :D


Inkább rád a nyálukat :D

2021. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Juj de messzire kerülöm az ilyen lányokat, mint te. Az önbizalomhiányból eredő féltékenység baromi mérgező dolog. Túl jó tanácsot nem tudok adni, mivel kevésnek tartod magad, a többi lány végig frusztrálni fog. Beszéld meg a barátoddal, hátha jobb ember nálam és nem megy a falnak az ilyenektől.
2021. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szereted nem? Ha igen, akkor örülj, hogy jó neki.
2021. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!