Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeret, akkor gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, akkor gyereket miért akarna tőlem?

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Szeretnék vele beszélni a közös tervekről, de semmi. Ilyenkor mindig azt mondja, már unja ezt a témát és fejezzem be. Amúgy nem élünk még együtt.

de mikor Facebookon olyan ismerősöket lát, akiknek gyereke van már, akkor azt mondja bár már ott tartanánk mi is. Ilyenkor meg azt mondom előbb eljegyzés, együttélés, házasság, majd gyerek. 29 éves vagyok, szerinte már itt lenne az ideje. Régebben arra is próbált rávenni, hogy ne gumival védekezzünk, hanem pharmatex-el, de nem mentem bele.

Sokszor azt mondja én nem vagyok életrevaló, meg hogy szerinte felesleges nekem a jogsi szerzés, lehet hogy balesetet szenvednék. Nem csinálunk közösen semmit, csak sokszor alszik. Mindig elvárja hogy a kaját bevigyem neki a szobába, hogy nyugodtan tudja nézni a focit.


2021. szept. 19. 21:45
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
93%

Max arra lenne jó, h magàhoz làncoljon.


Megmondom az igazat, nem stimmel nekem az egész sztori...

2021. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi nem stimmel benne? Nem kamu, nem kitaláció.
2021. szept. 19. 21:48
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem úgy. Pusztàn, h miért vagy vele, ha se kilàtàs, se együttélés...
2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne gyereket, csak szerintem nem veled.

Én nem fűznék ehhez túl sok reményt. Ha a kapcsolat elején már ilyen veled, egy gyerek miatt nem fog változni.

2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ő azt mondja tőlem akar gyereket.
2021. szept. 19. 22:04
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Van, h hazudnak az emberek, remélem nem leplek meg vele...
2021. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak gyereket szeretne, mindegy kitől. Van ilyen ismerősöm sajnos...
2021. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért, mert te vagy helyben, akitől lehet. Vagy van olyan is, aki szerint azzal érdemes házasodni, akivel már összejött a gyerek, mert mi van, ha nem. Egyébként meg simán lehet, hogy szerinte minden oké és kényelmes, s nem érzékeli, hogy neked nem fér bele ilyen beszólás.
2021. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2021. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Neki pont ez kell: egy életképtelen nő, akit alázhat, taposhat, és hagyja. Ezt megfejeli egy gyerekkel, és akár verhet és csalhat is, akkor is beviszed neki a sört. Számára ezt jelenti a kapcsolat.

Ő meg könnyen dobálózik a gyerekvállalással. Nem kockáztat semmit. Te hordod ki, te szülöd meg, te szoptatod. Te pelenkázod, te eteted, te neveled. Te veszed neki a pelenkát, a ruhát, a gyógyszert. Ő meg ha megunta a gyereksírást, keres egy gyerektelen lábtörlőt, aki beviszi a sört, amíg döglik.


Te miért vagy vele? Komolyan jobb, mint egyedül boldogan?

2021. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!