Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes, ha egy lány szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes, ha egy lány szeret viccelődni, van humora?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne gyerekes? Az viszont egyáltalán nem mindegy, milyen a humora. Mert a rossz humornál kevés dolog van, ami idegesítőbb.

Sajnos ritka az igazán jó humor.

2018. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy, csak ne vigye túlzásba. Ha a monoton hétköznapi verkli közepette is meg tudja ezt tartani, még fel is nézek rá.
2018. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Leginkább szarkasztikus humorra gondoltam, meg csipkelődésre, ugratásra😀És az sem gyerekes, ha szereti a cuki állatos videókat és néha küld ilyeneket?
2018. máj. 17. 16:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem úgy kell elképzelni, hogy mindent banálisan elhülyéskedik, komoly dolgokról is ugyanúgy lehet vele beszélni és igyekszik éretten kezelni a problémáit, meg ilyesmi. Csak szeret mellette viccelődni.
2018. máj. 17. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Szeretem, ha egy lány sokat mosolyog és nevet.

2018. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ez nagyon jó pont.
2018. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igaz, lány vagyok, de az én véleményem és tapasztalataim szerint ez inkább jó pont.
2018. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
Nem gyerekes. Legyen szó bármilyen humorról, nem jó egyiknél se, ha valaki túlzásba viszi. Főleg arra gondolok, amikor valaki túl sok dolgot elviccel rendszeresen. Ugyanis így olyan, mintha nem akarna komolyan venni és félig letojná, hogy neked ez-az komolyabb és segíteni se akarna, nem értene meg. Az ilyen viselkedés arra utal, hogy az illető nem elég empatikus, hogy sose tud komoly lenni és hogy némiképp bunkó is. Én például pont a szarkazmust bírom kevésbé, ráadásul nem is mindig értem, csak néha. Bár egy régi jó barátomnak pont a szarkazmus a fő humora, így ő miatta nála már kicsit jobban értem, de még így se mindig. Megesik az is, hogy néha még így is erős nekem. Előfordult már, hogy néha túlzásba esett és megsértett véletlenül, de azért nem volt vészes és már nem annyira jellemző.
2018. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapkövetelmény. Humor a legfőbb eleme a szimpátia kialakításának.
2018. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!