Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nőt szexibbnek vagy dögösebbnek találok azért, mert van egy orr-karika piercingje a ball orrlyukán, és anyajegy az orra alatt, de anélkül meg tök más a karaktere, viszont ugyan arról a személyről beszélek éppen?

Figyelt kérdés
Minden tök ugyan az, csak nincs anya jegy az orra alatt és piercingje az orrán. Ugyan úgy öltözködik, és semmi sem változott ezen kívül. Sőt, nem vagyok piercing fan, vagy anyajegy gyűlölő-szerető sem. Viszont ezt a nőt akiről beszélek, szexibbnek, dögösnek tartom orrgyűrűvel és anyajeggyel az arcán, anélkül pedig nem.

2021. szept. 22. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki így, van, aki úgy látja a dolgokat.
2021. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismim.

Leborotvalta a szemoldokét és enyhén máa ívben van szemoldok tetovalva neki. Teljesen más lett az arckaraktere is így. Szebbnek néz ki habár a tetko csík maga sztem ronda, de a karaktere javult vele.

2021. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*más ivben
2021. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a latszolag apro dolgok is sokat valtoztathatnak, nemcsak egy szakall egy ferfin.
2021. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha a jobb orrlyukában akkor nem?
2021. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy még nem láttam őt
2021. szept. 22. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szubjektív a kérdés és a vélemény is. Mindenkinek más tetszik. Ez függhet egy jó környezettöl, egy jó b(a)eszélgetéstöl is.
2021. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!