Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A friendzonet miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friendzonet miért tartják rosszabbnak a teljes magánynál is?

Figyelt kérdés

Egyike azon dolgoknak amiket sose értetem. Úton útfélen azt hallani hogy a friendzone a legrosszabb, meg hogy ha oda kerülsz akkor inkább szakítsd meg a kapcsolatot.

De most kérdem én, az miért jobb, ha még csak hozzád se szól valaki, és nem is láthatod, mint az ha legalább a társaságában lehetsz, csinálhattok dolgokat közösen, ha még le nem is feküdhetsz vele?



2021. szept. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Kiraklak a sivatagba, egy TV-vel, amin egész nap hűs patak, meg jégkockás, citromos üdítők videói mennek.


Élveznéd?

2021. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert előbb utóbb azt is végig kell nézned, hogy valakivel összejön és rohadt boldogok lesznek, nélküled.


Ha tudsz rá úgy gondolni, mint csak barátra, ami elég ritka szerintem az után, hogy már bepróbálkoztál, akkor lehet jó a barátság. De többségben ilyenkor csak reménykedik a friendzoneba rakott fél, hogy "hajjjj majd hátha meggondolja magát" és talán olyan dolgokat is megtesz neki, amit mondjuk más barátainak nem. Ezt a másik fél ki is használhatja, még önhibáján kívül is.


Jól elég ritkán lehet kijönni belőle szerintem...

2021. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A friendzone nem valódi barátság. Az csak a lekoptatott fogyatékosok színjátéka, akik azt hiszik maguktól, hogy parkolópályán vannak. Nekem nagyon sok ellenkező nemű barátom van, de sosem neveztem még egy olyan embert a barátomnak, aki bármilyen formában bepróbálkozott. Csak azokat az embereket tartom magam körül, akiktől sosem láttam ilyen viselkedést. És persze a párom.
2021. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Fèrfikènt nem éri meg egyszerűen:

Ha egyedül àlló vagy és pàrt szeretnèl, akkor egy olyan emberbe fekteted az idődet , pènzedet, energiàdat, akinèl :

1. Soha nem leszel első

2. Ugyanazezeket a dolgokat egy csalàdtagoddal is csinàlhatod

3. Nőkön keresztül nőket megismerni àltalàban nehèz, mert a nők azért inkább ferfiakkal barátkoznak, tehát kapcsolatèpites kizàrva

4. Nekem az az érzésem , hogy ilyen helyzetbe a nők legrosszabb oldalàt kapod: amit otthon nem kapnak meg , nem tudnak leadni azt ràd zúdítjàk


Nekem vannak lány barátaim , de én meg úgy vagyok vele , hogy az egyedüllèt és köztük nem nagyon èrzek külömbsèget , úgy hogy én a magam részéről el is kezdtem kiezórni őket. És nem is haverkodom nőkkel

2021. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a friendzone-ba kerülést ugyebár megelőzi egy csalódás, egy visszautasítás. Loholsz olyan után ami már veszett ügy, pazarlod az energiáidat. Miközben lehet elmegy melletted x másik "lehetőség" akivel boldog lehetnél ha nem vagy vak. Jó dolog olyan dologra vágyakozni ami sosem lehet a tiéd?
2021. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert emlékeztet arra hogy egyedül vagyok.
2021. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!