Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze van a szerelmi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi köze van a szerelmi kapcsolatnak a helyesírás hoz és a számoláshoz?(és ráadásul diszlexiás is de ezt a másik fél nem tudja)?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
nincs köze hozzá, de vannak olyan emberek akik semmilyen fajta hátrányos betegséget nem tudnak elfogadni a másik féltől.
2021. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

azert, mert a legtobb ember, aki nem tud helyesen irni es egyszeru szamokat osszeadni, egyszeruen buta, egy buta embert pedig senki nem akar parjanak.

a diszlexia es hasonlok mas tema, de ez csak az esetek kisebb reszere igaz.

2021. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
2. Akkor te még nem hallottál a fordított logikáról .
2021. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyes emberek rosszul fogják fel a dolgokat
2021. szept. 24. 16:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek is akik elfogadják hogy a párjuk nem tud számolni vagy írni és nem bántják pályukat hanem segitik
2021. szept. 24. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Majd mindenki szépen eldönti, hogy neki mennyi fér bele párkapcsolat szempontjából, kérdező.

Mellesleg mondanék egy közismert példát, akit "elfogadtak", mármint, hogy analfabéta. R. Kelly néven lett világhírű. Most éppen szexuális ragadozóként ül börtönben (közben folyik a tárgyalása).

2021. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
#5 A szerelem valóban nem ismer határokat, de én nem tudok buta emberbe beleszeretni és kész. Majd én eldöntöm. Van pasi, aki kövér nővel nem lenne, van aki kismellűvel. Van nő, aki nem tudna összejönni egy 160 cm magas pasival, van akit a magasaktól ráz ki a hideg. És van, akinek nem jön be a butaság. Nem vonzó, nem szexi. Ettől még lehet az illető nagyon jó ember,kedves, meg minden. De páromnak nem kéne.
2021. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
elötem fel szólaló nem kell az embert le degradálni
2021. szept. 24. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Mivel degradáltam le? Vannak butább emberek, ez tény. Nem szégyen. Nem nézem le, emberileg lehet, hogy a nyomába sem érek. Viszont én döntöm el, hogy ki vonz szexuálisan. Miért lenne baj, ha szerintem a jó helyesírás, magas intelligencia, olvasottság, műveltség szexi?
2021. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki nem tud helyesen írni lehet hogy az ágyban még jó És ha megtaláljátok a közös témát akkor tudtok beszélgetni jókat egy embernek nem a hibáit kell nézni hanem a jó tulajdonságait lehet hogy a hibája ellenére meg fogod szeretni
2021. szept. 24. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!