Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetedben vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetedben vagy az ismeretségi körödben mennyi a szingli?

Figyelt kérdés
Nem 1x olvasom, hogy TÖMEGES szingliség van, és ez mekkora társadalmi probléma. Nyílván csak egy újjabb incel agymenés, mert az én környezetemben nem tapasztaltam ilyesmit, vagy ti igen? Mert ha tévedek, javítsatok ki.. :)

2021. jún. 5. 13:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Félreértések végett én nem vagyok incel...:)
2021. jún. 5. 13:26
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 0%. De én már 28 vagyok, és a munkatársak is idősebbek. Fiatalabb rokonaim is most kapcsolatban vannak.


7.-es sógoromat meg még nem számolom 😃

2021. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
0%. 30 felett vagyunk már kicsivel.
2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, nyilván a közelebbi ismerőseim java része ebből a korosztályból kerül ki. Én sem látok tömeges szingliséget, a legtöbb ismerősöm stabil párkapcsolatban van. A srácok közül mindössze két szingli van: az egyik jó eséllyel depressziós és képtelen az ellenkező nemmel kommunikálni, a másik igazából megdughatná a fél világot, de ő most a karrierjével foglalkozik. A csajok közül ketten nem képesek normális férfit találni, megvan az oka mindkettőnél, az egyik aromantikus, nem is akar sem szexet, sem kapcsolatot.

Mindenesetre, ha szingli lennék és ismeretségi körben akarnék csak párt találni, eléggé bajban lennék.

2021. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
0% 30-35 közöttiek.
2021. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem szinte az összes férfi barátom (egyedülállóak, elváltak).

Van köztük 30-as, 40-es, 50-es.

2021. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az összes közelebbi barátom párkapcsolatban él. Kevés szinglit ismerek.


24L

2021. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
A társasházban, ahol élek, legalább van 10 szingli, egyedülálló, többségük nő, mind bőven középkorú, és nem látom őket sosem partnerrel/férfiakkal.
2021. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

30 éves nő vagyok és szingli, ezenkívül egy barátnőm és egy női ismerősöm is az.

30-as, 40-es szingli férfi pedig több is van az ismerősi körömben.

2021. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szingli vagyok, 39 évesen, a környezetemben is vannak szingli nők. Értelmiségiek, bár lehet a munkájukból kifolyólag nincs idejük nekik sem párkapcsolatra.
2021. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!