Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas férfiak! Ha tetszik nektek egy nő (nem idegen, felületes ismeretség van), milyen jeleket kell adnia ahhoz, hogy egyértelműen lépjetek felé?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 15:32
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#20! Ez jó lenne, de ha meg merném lépni, akkor nem is lenne problémám 😂Ez túl egyértelmű. Kitalálhatnék én bármilyen kamu indokot, nyilván tudná, hogy valóban miért hívom.
2021. okt. 4. 20:20
 22/39 anonim ***** válasza:
#21 és az miért baj? :D
2021. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy akarod a tudtára adni, hogy tetszik, hogy ne tudjon róla?

Eddig az volt a cél, hogy megtudja, hogy lenne lehetősége, nem?

2021. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés 😂 Nem, a cél az, hogy ő fedje fel a kártyáit, ha van mit, ne én.
2021. okt. 4. 20:31
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Fel a szoknyát, le a bugyit... ha nem fut el, nyert ügyed van.
2021. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem is tudja, hogy kártyáztok? 🤔

Pont erre jók ezek a kamu indokos elhívások. Ő gondolja, hogy nem azért hívod, de ha nem lesz belőle semmi, akkor sem ciki.

2021. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
De azt azonnal levágná, hogy kamu indok. Kb.hozzá se szólok, nyilván nem vele sétálnék, ha nem lenne rá komoly okom, hanem azzal a 100 másik emberrel, akivel egyébként is szoktam. Nem hülye azért.
2021. okt. 4. 21:48
 28/39 anonim ***** válasza:

Kb hozzá se szólsz, de ő a semmiből fedje fel a kártyáit.

Semmit nem tud rólad, csak azt, hogy jól nézel ki, meg max a neved. Ennyi erővel a villamoson is leszólíthatna csajokat, és azok legalább nem jönnek szembe jövő héten.

Szólj hozzá először is!!!

Kérdezd meg esik-e már, ha te bent vagy, ő meg kintről jött, dicsérd meg a vicces pólóját, vagy az új haját. Ha ennyire nullán vagytok odáig kellene eljutni, hogy egy ártatlan 3 perces beszélgetést lefolytassatok arról, hogy milyen volt a hétvége.

Aztán hátha leesik neki, hogy közbe mosolyogsz mint a vadalma.

2021. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Azért ennél többet tud. Na jó, hát azért szoktunk beszélni. Volt már, hogy én is hozzá szóltam. Olyankor Ő szokott mosolyogni. Mondjuk a pólóját még nem dicsértem meg. Nem találkozunk azért olyan rendszeresen.
2021. okt. 4. 22:09
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rám köszön egy normális szituációban? Akkor talán venném a lapot, de nagyon zárkózottak a nők ( is ). Esélytelen 30 felett megnyílni, mindenki rosszat feltételez...
2021. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!