Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan,aki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,aki nem akar házasságot,sem gyereket, csak egy stabil élettársi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolkodik még így rajtam kívül valaki?
2021. szept. 25. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én, férfiként.
2021. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokan vannak ezzel így.
2021. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

10-es:

Én azt válaszoltam, hogy a PÉNZ akadályoz meg.

2021. szept. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem akar gyereket az remélem időben elkezd takarékoskodni hogy 60 évesen is a felhalmozott tartalékaiból tudjon majd élni mert egyre kevesebb gyerek születik emiatt egyre kevesebb pénz lesz nyugdíjra. Mikor ti , szinglik már öregek lesztek már nem lesz nyugdíj de ha lesz is nem kovetelőzhettek hogy nektek miért jár kevesebb mivel q következő gdp-t termelő generációhoz nem járultatok hozzá tevőlegesen.
2021. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Én. 37 vagyok. Ha ma megismerném az "igazit", akkor se lenne belőle család X éven belül. Mire lenne, meg se érném a gyerek érettségijét, és élete legnehezebb időszakában árvaként kéne helytállnia. Azért meg minek?
2021. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük 14#,ezt a hasznos választ... inkább máshol oszd az észt!
2021. okt. 18. 07:57
 17/20 anonim ***** válasza:
12%

14-es vagyok: szerintem valid dolog nem vállalni gyereket és élni a világba , akkor ha ezzel is számol az ember. Nézzetek a szüleitekre, nagyszüleitekre v. Akik most körülöttetek nyugdíjasok. Ti is lesztek majd ilyen öregek de könnyen lehet hogy akkor már állami nyugdíj csak mutatóban lesz mert kevesebb gyerek születik évről évre.


Szóval tegyetek félre hogy mikor már fizikailag nem lesztek képesek munkát végezni akkor tudjatok a megtakaritasotokbol élni

2021. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17. Tehát akkor most szenvedsz és aszkéta életet élsz, hogy megérd a nyugdíjas kort, hogy utána tovább szenvedhess, mert nincs nyugdíj... Akkor már nem érdemesebb normális, boldog életet élni, és akkor meg se éred a nyugdíjas kort, és nem kell a fasság miatt aggódni?
2021. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%
#18: nem tudom mi lenne a jobb, csak okoskodom. Nekem van gyerekem, és talán még nyugdíjam is lesz, de van megtakarításom is. Ha most lennék 20 éves, nagyon sok múlna a szüleimen, hogy hogy indítottak el az életben. Azt, hogy meddig fogsz élni nem lehet tudni. Lehet, hogy normális, boldog életet élsz, (én nem mondtam hogy aszkétaként kell élni), de ha normálisan élsz, akkor van esély rá, hogy megéred az öregkort is, akkor meg jó ha arra félreteszel, mert 60 évesen már nehéz dolog dolgozni, ill. 20-30 év múlva még a mainál is kevesebb élőmunka lesz szükséges,tehát egy 60 évesért majd akkor se fognak kapkodni a munkáltatók. Nem tudom hogy lesz átalakítva a nyugdíjrendszer, de szükség lesz az öngondoskodásra.
2021. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
ki gondolta volna hogy te is ellettél....nem kellene inkább vele foglalkoznod?
2021. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!