Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrom házasságot akar es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàrom házasságot akar es családot, normális kapcsolatot. De soha nem teszi azt hozzá hogy velem gondolkodna.hagyjam el?

Figyelt kérdés

Úgy adja nekem magát elő hogy ő milyen igazi ffi mindent megteremt minden a sinen van neki családhoz házassághoz. Joformán magasztalja magát mintha ő lenne a férfiak első számú mintaképe vagy az Isten vagy nem is tudom.


(Rám mindekozben betegesen féltékeny)


Rólam konkrétan viszont nem beszél, kizárólag csak ha kérdezem, h pl hosszu távon gindolkodik e velem-igen-, es hasonlok.


Ugyanakkor úgy érzem hogy megbízhatatlan, neha telot rejteget el, néha hazudik kis dolgokban, neha ez neha az.

Aproságokban folyamat az ellenkezoje jön le nekem rola, azaz hazudos, talan inkorrekt, lehet csak kihasznál, lehet azt is hazudja csak, hogy szeret.


Mi a francnak vetít előttem?



2021. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

És pl soha az életében ki nem adná nekem a face jelszavát.


Nem mintha nekem kellene. Csak ez a határozott ellenállás..valahogy érdekes.

2021. aug. 16. 13:23
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Ez az ember max magával akar házasságot. 😂 Mi ez az önimádat Jézusom
2021. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk aláírom, tenyleg sokat tett eddig ezekert a jelenleg nem létezo csaladjáert.


Minden fuggosegrol leszokott, egészséges életmódra váltott, vagyont halmozott házat épit.

Ugy kulso szemmel még valoban azt is hihetné az ember lánya róla, hogy na igen, ő férjnek meg apának való.


Ismétkem külső szemmel..

2021. aug. 16. 13:37
 4/45 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor kontrollmanias, betegesen féltékeny, dominans, manipulativ, szemrebbenes nélkul hazudozó, stiklis dolgai vannak nőügyekben, a gyerek neki ha nyűg onnanstol ignorálja, ..stb.

Nekem meg játszaná az Istent.

2021. aug. 16. 13:40
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
De ha te látod belső szemlélőként, és nem érzed magad megbecsülve, akkor min dilemmázol? Én tuti nem lennék együtt egy egoistával, akármennyi pénze is van. Egy kapcsolatnak elsődlegesen az emberi kapcsolatról, nem pedig a felhalmozott vagyonról kellene szólnia.
2021. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már tole ezt is hogy neked a pénz az első vagy én? sőt a pszichologai tesztjén is az jött ki)amit válaszolt: TE vagy az első.


Ezert dilemmázom meg millio ilyen miatt.


Mikor azt mondtam neki hogy sztem en vagyok az erosebb a kapcaolatban mert én kitartok tizon vizen at ő meg valszeg a gyenge lancszem, azzonnal cáfolta hogy nem en hanem Ő az erosebb mert mindig en vagyok bizinytalan a kapcsolatunkban.


Es őszintének vallja magát amugy.


Egyszeruen támadhatatlan, kikezdhetetlen. Ha gyanusitom is kimagyarázza.


És gyakorta hiszem én azt hogy vagy en vagyok csak a hülye hogy nem bízom meg benne? Vagy egy az egyben átver ugy hogy valoban sztem még ő maga is elhiszi, amit mond.


Mintha nem látná sajat magát!

Mintha azt hinné magárol hogy ő oszinte egyenes! Mikozben kaptam már rajta hazugságokon meg a telo rejtegetés is egy jó kis húzása stb.

2021. aug. 16. 13:51
 7/45 A kérdező kommentje:
Szerinte en vagyok a gyenge láncszem mert féltekeny azaz megbizhatatlannak tart. Holott lehet magábol indul ki
2021. aug. 16. 13:54
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
Értem, de gondolkozz el azon, hogy mit szeretnél. Hatalmi harcot folytatni, és ott győzni, magad alá rendelni a másikat vagy egy harmónikus párkapcsolatot, ahol kölcsönös a szeretet, tisztelet és bizalom. Mert a leírásod alapján az utóbbira nincs esély ezzel az emberrel. Itt maximum az lesz, hogy ki tud felülkerekedni a másikon, ki tudja "kikezdeni" a másikat és "lebuktatni".
2021. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%
Nárcisztikus.
2021. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

"Ugyanakkor kontrollmanias, betegesen féltékeny, dominans, manipulativ, szemrebbenes nélkul hazudozó, stiklis dolgai vannak nőügyekben, a gyerek neki ha nyűg onnanstol ignorálja, ..stb.


Nekem meg játszaná az Istent."


És ebben a kapcsolatban te mit is élvezel? Ha ezt meg tudod válaszolni, megtapsollak. A "jajj szeretem" nem érvényes válasz.

2021. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!