Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gyűlölik a nők az alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gyűlölik a nők az alacsonyabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy az alacsonyabb férfiakhoz számkivetettként viszonyul a társadalom, mert a nők nagy része szinte szégyell egy alacsonyabb (165-175) férfival megjelenni. És persze mivel a nők nagy része kiveti őket, így a társadalom is úgy kezeli ezeket a férfiakat mint régen a feketéket vagy más kiközösített embereket.
2021. szept. 26. 14:16
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
A nők érzelmi beállítottsága lehet az oka? Vagy nagyon szimpatikus nekik valaki és azért mindent megtesznek vagy nem, de azt egyenesen gyűlölik?
2021. szept. 26. 14:19
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem gyűlöljük. Nagyon sok helyes alacsony pasit látok. El is csavarodik a szívem. De 172 centis nőkent egy debellanak érezném magam mellette.

Es a 165 centis pasik sem feltétlenül vonzódnak egy 152 centis 68 kilós nőhöz, pedig lehet aranyosan mutatnának együtt.

Nem kell ilyen szélsőségesen nyilatkoznod.

2021. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én 188 cm vagyok és egy ideje figyelem ezt a dolgot. (Bevallom)

Én valóban az általam leírtakat tapasztalom munkahelyen, edzésen, csak barátikörben nem!

2021. szept. 26. 14:23
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom 166cm, és nagyon szeretem. Ne vetítsd ki a világra a saját komplexusaidat.
2021. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Randiztam nem egy nálam alacsonyabb pasival. Arról nem tehetek irtózni kezdtem a személyiségüktől pár alkalom után mert kényszeresen csak siránkoztak s szidták a nőket s igazából önmaguk nem fogadták el. Még úgy se esett le a tantusz nekik épp randin ültünk...
2021. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ne támadj mert feltettem egy kérdést amit tapasztalok. Nincsenek komplexusaim. Kérlek ne ítélj meg ismeretlenül…
2021. szept. 26. 14:26
 7/37 anonim ***** válasza:
52%

Van itt a környékünkön egy alvilági fószer.rohadtul tele van, olyan szétgyúrt külseje van hogy rossz ránézni, de csak 170 cm, de amilyen nőkkel láttuk eddig a diszkókban,soron kívül beengedik, vip részleg mindig, csili vili autók...

Mindegyik nő akit vele láttunk eddig min 10-15 centivel volt magasabb.

Szóval van aki szereti az alacsonyabb pasikat.

2021. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Miért nehéz agyilag felfogni, hogy attól, hogy valakihez nem tudsz vonzódni és kellemetlenül érzed magad valaki mellett, mint nő, nem gyűlölsz senkit?


Max azért gyűlölik az alacsony hapsikat, mert többségük képtelen érteni a nemből és felfogni, hogy a vonzalom nem döntés kérdése

2021. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%

Hát a 165-175 centit pont nem nevezném alacsony testalkatnak. Legalábbis nekem női szemmel ez egy átlagos férfi magasság, mivel nálam egy kicsit már magasabb.


Gyűlölni meg nem fogok senkit a teste miatt, max az elviselhetetlen jelleme miatt. A kettő nem függ össze. Ha te úgy érzed téged gyűlölnek a nők a kis termeted miatt, akkor valszeg más lesz a baj nálad.


Amúgy te vagy az, aki múltkor nőnek adta ki magát és úgy tette fel ugyanezt a kérdést, csak vhogy kitekerve, hogy miért görények a magas férfiak?

2021. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
6. Te is teljesen ismeretlenül ítéled meg a nőket. Így mindenképpen valamit kivetítesz az egész világra. Persze, hogy mit, azt nem tudhatjuk. Nem támadtam, csak javaslom, hogy vizsgáld felül a dolgot. Tény, hogy sok nő saját magánál magasabb pasival szeretne összejönni, de egyrészt nem mindenki van így ezzel, másrészről vannak, akiknek a 165cm is magasabb. De az hogy gyülőlnék az alacsony pasikat.. mégis miért? A társadalomnak nem kivetett tagjai, az alacsony pasik nem mind bűnözők vagy pszichopaták. Az hogyha egy alacsonyabb pasinak nem jönnek össze a dolgok, az nem azért van, mert alacsony. Ahogy egy kövér nő, egy aluliskolázott vagy egy csóró ember is találhat párt, egy alacsony férfi is.
2021. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!