Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt esetleg olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt esetleg olyan, aki pszichológiai kérdésekben, “manipulációban”, a segítségemre tudna lenni?

Figyelt kérdés
Privátban szeretnék egy két konkrét kérdést feltenni olyannak, aki pszichológiát tanul, vagy jártas a témában mert érdekli őt, vagy sokat olvasott, stb.

2021. szept. 26. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2021. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Kérdés, hogy mit adsz cserébe, mert nyilván a hülye se dolgozik ingyen...
2021. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szivesen adok tanacsot
2021. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem szolgáltatást kérek hanem szívességet, ha valakinek esetleg van kedve ebben a témában tanácsot adni.

Köszke 😌

2021. szept. 26. 16:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Jöhet.
2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

A kerdezo kerdese:

Szia! Köszi, hogy nyitott vagy a dologra.

Az lenne a kérdésem, hogy szerinted ha valakinek rendszeresen, mindig kb. ugyanabban az időpontban írok üzenetet, kezdeményezek beszélgetést és ő vevő rá, írásban beszélgetünk, felhív esetleg és ezt többször ugyanabban az időpontban, mondjuk munka alatt szünetben ami mindig ugyanakkor van, teszem meg, akkor kialakulhat kötődés azáltal, hogy ezt mindig megkapja ezt az érdeklődést? Lehetséges, hogy egy idő után már várja majd, vagy ha esetleg nem érkezik üzenet, akkor hiányozhat neki vagy kezdhet aggódni hogy most miért nem?

Köszi


Valami Pawlowi szinten szeretne kialakitani a kiszemeltjeben a kotodest. En hasznaltam mar hasonlo technikat, nekem mukodott de azt hozza tennem hogy egy alap vonzalom megvolt koztunk, de fogalmam sincs hogy azert volt mert kimutattam az erdeklodesem vagy mert mindig felkapcsoltam a villanyt

2021. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szívességet kérsz, cserébe azért valami szívesség nem ártana. Mondjuk pár húszezres ha beesne az ablakon tök véletlenül, spontán, a dolgoktól teljesen függetlenül, az azért elviselhető lenne...


Azért látatlanban, szívességből adok egy kis fülest: mindig, mindennek az alapja a kognitív disszonancia. Annyira durván áthat és meghatároz minket, hogy bármiféle pszichés dologról van szó, mindig ott kezdj keresgélni, mert a kivétel annyira extrém ritka, hogy szinte nem is létezik.

2021. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy nagy manipulátorral éltem + tanuktam is olvastam is ha van kedved irhatod.
2021. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-osnak pacsi, amiért bemásolta a titkolódzó kérdező privijét. Nem tudom, ezen mit nem lehetett kiírni konkrét kérdésként?
2021. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam ki konkrét kérdésként, mert valakivel beszélgetni szerettem volna erről, a beszélgetés során aztán több információt is megosztva.
2021. szept. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!