Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megleckéztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megleckéztetni az exem, ha nagyon minősíthetetlenül köcsög módon szakított velem? Osztálytárs. 17L

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Sehogyan. Legalább te legyél az okos,ne süllyedj le az ő szintjére.:)
2014. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Örülj, hogy megszabadultál tőle!
2014. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Dugjál az összes barátjával.

Csak szólok,hogy én nagyon jó barátja vagyok az ex pasidnak

2014. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne háborúzz, mert minden fiú szánalmasnak tartja amikor egy csaj csakazértis ki akar cseszni valakivel

ez a "rábsztál mert boldog vagyok" típusú viselkedés.. egyrészt nem boldog az illető, és ráadásul lejáratja magát, és az exnek sem okoz se örömöt, se bánatot, hogy boldog e vagy nem.. ezt vonatkoztasd át a bosszúra


és mi volt az a köcsög mód?

2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bosszú kicsinyes dolog,és sosem vezet jóra.Szerintem légy te az okosabb,és ne foglalkozz vele többé.Nem érdemli meg valószínűleg.
2014. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Híresztelj róla minden csúnya dolgot róla! :)
2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiakadt hogy nem mondtam egy hét után hogy szerelmes vagyok belé. Bunkó parasztként viselkedett velem (ezért lett vége) Barátnőmet állandóan zaklatta, le bukott de tagadta! Lehordott most mindennek. És azt hiszi egy álompasi, hozzátette őt sokkal több lény szereti mint engem fiú! És még sorolhatnám!
2014. jan. 10. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:

ne sorold


tudom, hogy az őszinteség csak egy ócska facebook közhely, de mi lenne, ha mindenféle bosszúhadjárat helyett inkább csak az igazságot, vagy legalábbis a Te igazságodat mondanád el mindenkinek... aki kérdezi!

nehogy nekiállj rosszmájú pletykákat terjeszteni... de ha kérdezik, hogy miért szakítottatok, vagy mit tudsz a gyerekről, akkor nyugodtan mondd el a kérdezőnek.. és pont


egy ember csak addig közkedvelt, amíg ki nem derül róla, hogy tahó... ha sok néma embert sértett meg, akkor továbbra is azt fogják hinni róla, hogy jó... de amint kiderül az igazság, úgyis rájönnek...

az igazságnak viszont nincs nagy szája, nem dühös és nem vádló! szóval ha elhordod minden szarnak, akkor úgyis rád hagyják, hogy ez a Te dolgod, attól még a fickó lehet más... érted?

2014. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarj bele a tornazsákjába amíg ő tesiórán van.
2014. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó előtti!

Abszolút egyet tudok érteni a véleményeddel.

Plusz azzal is, hogy ha ő ezen a szinten van, akkor te ennél csak feljebb akarj kerülni és ez legyen a célod. Ne bosszúkat tervelj, inkább építkezz. Az, hogy megbántott valamivel, nem jelent többet, mint, hogy saját magával van problémája, amit a körülötte lévőkre vetít ki. Hozzá tenném, ha azt látja, hogy nélküle csak jobb és jobb vagy, akkor megeszi a fene és tudod, jön a "ki nevet a végén?" dolog. 

2016. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!