Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? Volt mar valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek? Volt mar valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akit nagyon kedvelek es jol elvagyunk, de nem all keszen egy normalis kapcsolatra, mert a multban csalódott es lassítani szeretne.

Viszont talalkozunk es tenyleg elvagyunk eleg jol.

Feleve kb annak, hogy vege lett egy eleg komoly kapcsolatanak es mi meg 2 hónapja sem talalkozgatunk, de en elegedni ot nem akarom.

Biztat minden joval, hogy ido kell neki, de nem akarja azt, hogy megszűnjön koztunk a kapcsolat, mert jol erzi magat velem és kedvel.

Nem akar semmit elsietni, de en neha olyan kenyelmetlenul erzem magam, hogy en tudom mit akarok, de o meg nem.

Vagyis szerintem tudja, csak nem mondja, mert fel a csalodastol.

Tudom, hogy turelmesnek kell lennem, ha tenyleg ot akarom csak nehez. 🙄😣


2021. máj. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar teged vmi nagy akarommal annyi biztos
2021. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy lassitani akar? Nem akar lefeküdni, felvállalni, ritkábban akar találkozni, vagy mi?
2021. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lekoptatott finoman. Nem akar veled kapcsolatot. Mással igen.
2021. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgozta még fel a régi kapcsolatát, neki kellene ezt magában elintézni. Nem a Te dolgod! És ezen ne sértődj meg! Ha egy épkézláb embert szeretnél magad mellé akkor nem pátyolgatod, hanem kivársz a távolból. Ne lovald bele magad inkább mert lehet csalódni fogsz.
2021. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!