Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a pasik részéről az a duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pasik részéről az a duma hogy nem akarom összetörni a szíved?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban, hogy jaj nem akarom összetörni a szíved, ezért bele se megyek stb.
2021. szept. 28. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Csúnya vagy hülye vagy jobban hangzik???
2021. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. szept. 28. 20:16
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Tompított elutasítás.
2021. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
2es! 1es vagyok, kb amit ìrtam =amit a kèrdèsedben ìrtál. Valami nem okès a lànnyal ezért mondja a pasi.
2021. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Azt jelenti, hogy érdekelted őket de valami miatt az ismerkedési fázis alatt változik a véleményük. Pl: Van egy másik nő is a képben, vagy a külsőd és első benyomás alapján bejöttél nekik, de közben valamivel megváltoztattad ezt a rólad alkotott képet. Azért nem ezeket mondják, vagy tűnnek el szótlanul, mert nem szeretnének megbántani téged, annak ellenére, hogy a kapcsolatot mással képzelik el.


Hasonlóságnak azt tudnám felhozni, amikor a nők azt mondják, hogy van barátjuk pl. De a valóságban nincs, csak le akarnak rázni mert, büdös vagy, csúnya vagy, hülye vagy, csóró vagy, barom vagy stb. :)

2021. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert tudja, hogy nem vagy az esete valamilyen okból kifolyólag és ha összejönne veled, de időközben találna jobbat, akkor azonnal lecserélne.
2021. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Én erre azt válaszolnám hogy kevés lennél ahhoz te 💩
2021. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
#7 De neked úgy se mondja majd senki, mert mindenki téged akar 😍
2021. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát 8-aska, engem már nem kell hogy bárki akarjon, ill. ne akarjon, és e csapás miatt a szívem épségéért aggódjon, mert van párom, de kétségtelen hogy megmosolyognám azt az önhitt kis barmot aki szenvelegve előadná hogy nem akarná összetörni a szívem, és azt mondanám csórinak amit már a 7-esben írtam.
2021. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ami a nőknél a "kedves pasi vagy, de..." típusú mondat után következik 😂 Lefordítva, egy elutasító szöveg csak "kicsit" nagyképűen elővezetve.
2021. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!