Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult kapcsolat, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat, nem is párkapcs. Merre van a kiút?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg ezt a pasit, sosem tetszett nekem, azonban most egy olyan életszakaszban vagyok, hogy elhanyagoltam a barátaim és egyelőre csak vele beszélek rendszeresen, úgy érzem csak ő ért meg (most csinálom a doktorimat és ő is végig járta ezt az utat). Azonban ő is kezd az agyamra menni, sosem érti meg, hogy nem kell nekem, mint partner, de azzal jön, hogy dolgozik magán és majd megfelelő lesz hozzám. Na most, ezt én kizártnak tartom, rendkívül egoista és érzelmileg éretlen, ráadásul úgy áll az élethez, hogy neki minden jár, ha pedig másképpen alakul, mindig más a hibás. Hiába mondom neki, hogy nem kezdek hozzá hasonlóval (akiben sem belsőre, sem külsőre nem találok vonzót), mégis folyton tetszelegni akar.


Mit tehetnék? Úgy érzem, hogy senki nem ért meg és távol vagyok mindentől érzelmileg


2021. szept. 29. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol "bonyolúlt kapcsolat"? Egyes lányoknál ez mindennapos, hogy van 1-2 pasi, aki nyomulna, de nem adja fel.
2021. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a bonyolult?

Ha idegesít ne beszélgess vele.

2021. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot, mert mint írtam, jelenleg csak vele tudok szót érteni
2021. szept. 29. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

"csak vele tudok szót érteni"

"Azonban ő is kezd az agyamra menni, sosem érti meg, hogy nem kell nekem, mint partner"


Csak én érzek ellentmondást?

2021. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kihasználod.
2021. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy egoistának és éretlennek állítod be, miközben te is egoista és éretlen módon viselkedsz vele szemben. Gyakorilatilag kihasználod, mert elmartad magad mellől a barátaid, ez aztán csodás képet fest rólad mint emberről.
2021. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jól tudom, hogy igazatok van, ugyanakkor szerintem az lenne a kihasználás, ha még nem utasítottam volna el százszor. azonban én elég őszinte vagyok vele. Azzal, hogy az elutasítások ellenére beszél velem, gyakorlatilag elfogadja az elutasítást, de közben mégis igyekszik ellene tenni
2021. szept. 29. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért beszél veled mert meg akar kapni. Nem lát tisztán, az érzelmei vezérlik. Neked kéne okosabbnak lenned.
2021. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

#4, szakmai dolgokban nyilvàn tud segíteni, meg néha jól jön némi egopolír.


Kérdező: doktoràlj le, aztàn minden kapcsolat megszakít. Jó eséllyel úgyis addig hasznàlod, míg szükséged van rà.

2021. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Azok a lányok, akik nem akarnak semmit egy pasitól, azok leépítik azt a férfit. Ha végigcsinált egy doktorit, akkor nem olyan fiatal már, hogy ne legyen ilyen irányú tapasztalata.

Marad az, hogy

- kéreted magad

- bizonytalan vagy

- neki kell magát jobban odatenni.

2021. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!